Reisimine lemmikloomaga on mõnus - meil on sulle PetCity reisikohver!

Võida PetCity reisikohver

Kas sul on kevadeks ja suveks reis planeeritud, aga pole jõudnud endale uut ja vinget reisikohvrit muretseda? Või viid sa suveks oma lemmiku maale vanaema juurde ja pakid talle iga kord kaasa terve varanduse? Või sa tahad lihtsalt endale uut ning tõeliselt ägedat loomaarmastajale kohast reisikohvrit? Kui vastasid vähemalt ühele küsimusele jaatavalt, siis vajad sa endale kindlasti Pet Vojage kohvrit! Selleks .... Osale PetCity reisikohvri loosis.

PetCity reisikohvri loosis osalemiseks osta kõigest 10 euro väärtuses tooteid ja VÕIDA PetCity kujundusega Playluggage reisikohver. Reisikohvri loosis osalemiseks täida ära kõik kupongil olevad tärniga täidetud väljad ning jäta kupong ükskõik millisesse PetCity kauplusesse teenindaja kätte (kupongi saad kauplusest, teenindaja käest). Loosis osalevad ka sel perioodil vähemalt 10-eurose ostu sooritanud ning registreerunud e-poe kliendid.

Kõigi, sel perioodil loosis osalenute vahel loosime välja PetCity kujundusega Playluggage reisikohvri. Loosis osalevad kõik PetCity kauplustes ja e-poes registreerunud ning ostu sooritanud kliendid.

Kampaania kestab 04.05.18–11.06.18
Reisikohvri loosime välja 14.06.18