Hill's

Hills

Hill’si brändi sünnile aitas kaasa juhtkoer Buddy, kes vaevles neeruhaiguse käes. Kuna tol ajal saadaval olnud loomatoidud sisaldasid suurtes kogustes fosforit ja valku, mis neeruhaigele loomale sugugi kasulikud ei olnud, töötas Dr Mark Morris Buddy probleemidest inspireerituna välja toidu, mis sisaldaks vähem soola, ent oleks kõrge toiteväärtusega ning maitsev. Selle toidu nimeks sai Hill’s Prescription Diet k/d™. Tänu toidule Buddy paranes ning aitas enda peremeest veel pikki aastaid.

Hill’si eesmärk on aidata kaasa inimeste ja loomade suhte rikastamisele ja pikendamisele, pakkudes kvaliteettoitu äärmiselt mitmekesistele vajadustele. Hill’s toidud valmistatakse tõenduspõhiseid uuringuid silmas pidades ja loomade erivajadustele vastates.

Hill’sis töötab üle 220 loomaarsti, doktorikraadiga toitumisnõustaja ja -teadlase, kes igapäevaselt näevad vaeva uute toodete väljatöötamise ja täiustamise nimel. Tänu teadustööle elavad lemmikud pikemalt kui eales varem!

Kõik Hill’s toitude koostisosad vastavad rangetele kvaliteedistandarditele. Kõrgeimate standardite tagamise nimel viiakse kõikides tootmisüksustes läbi iga-aastaseid süsteemiauditid. Kvaliteedi- ja ohutuskontrolli peavad läbima ka valmistooted. Seda kõike mõistagi vaid selleks, et teie neljajalgne lemmik elaks võimalikult pikalt täisväärtuslikku elu.

Hills koera kuivtoidud

Hills koerakonservid

Hills kassi kuivtoidud

Hills kassikonservid

Kuva filtrid Peida filtrid
View as Grid Kuva listina

Tooteid 1-36 (114)

Page