Pet City OÜ - ettevõtte kontaktid.

Pet City OÜ

Laagri Ärimaja
Vae 16, Laagri
Saue vald 76401
KMKR EE101524537
info@petcity.eu

Riina Eisler


CEO
riina.eisler@petcity.eu

Margit Luts

e-kaubanduse juht
Head of E-commerce
margit.luts@petcity.eu

Turundusosakond

turundus@petcity.eu

Maria Otsa

Baltikumi turundusjuht
Baltics marketing manager
maria.otsa@magnum.ee

Kaido Parv

Digiturunduse projektijuht
Digital marketing project manager
kaido.parv@magnum.ee

Marilin Kesner

Turundusspetsialist
Marketing specialist
marilin.kesner@magnum.ee

 

Gerlin Gil

Turunduskoordinaator
Marketing coordinator
gerlin.gil@magnum.ee

 


Kategooriajuhtimise osakond

Julia Avdejeva

Osakonna juht
Head of Department 
julia.avdejeva@magnum.ee

Karoliine Maidesoo

Kategooriajuht (toit ja maiused)
Assortment and Category Manager 
karoliine.maidessoo@magnum.ee

Kadri Kadak

Kategooriajuht (tarvikud)
Assortment and Category Manager 
kadri.kadak@magnum.ee

Kätlin Metsanurm

Kategooriajuht (väikeloomad ja tarvikud)
Assortment and Category Manager 
katlin.metsanurm@magnum.ee