Ettevõtte kontaktid


Pet City OÜ

Laagri Ärimaja
Vae 16, Laagri
Saue vald 76401
KMKR EE101524537
info@petcity.eu

Hendrik Tibar

juhatuse liige
CEO
hendrik.tibar@petcity.eu

Marge Kõiv

kvaliteedijuht
Quality Manager
marge.koiv@petcity.eu

Margit Luts

e-kaubanduse juht
Head of E-commerce
margit.luts@petcity.eu

Margit Viilip

regioonijuht
Region Manager
margit.viilip@petcity.eu

Inge Peetris

arendusüksuste projektijuht
Project Manager of the Development Unit
inge.peetris@petcity.eu     


Turundus

turundus@petcity.eu

Liis Loorents

turundusspetsialist
Marketing Specialist
liis.loorents@petcity.eu

Kristiina Tammik

digiturunduse projektijuht
Digital Marketing Project Manager
kristiina.tammik@petcity.eu


Ost ja kategooria juhtimine

ost@petcity.eu

Mariann Vendt

sortimendi- ja kategooriajuht
Assortment and Category Manager
mariann.vendt@petcity.eu

Maris Varblane

sortimendi- ja kategooriajuht
Assortment and Category Manager
maris.varblane@petcity.eu

Triin Tammiste

väljapanekute spetsialist
Visual Mercandiser
triin.tammiste@petcity.eu

Egle Palm

ostuassistent
Purchasing Assistant
egle.palm@petcity.eu