Ettevõtte kontaktid


Pet City OÜ

Laagri Ärimaja
Vae 16, Laagri
Saue vald 76401
KMKR EE101524537
info@petcity.eu

Hendrik Tibar

juhatuse liige
CEO
hendrik.tibar@petcity.eu

Marge Kõiv

kvaliteedijuht
Quality Manager
marge.koiv@petcity.eu

Margit Luts

e-kaubanduse juht
Head of E-commerce
margit.luts@petcity.eu

Margit Viilip

regioonijuht
Region Manager
margit.viilip@petcity.eu

Inge Peetris

arendusüksuste projektijuht
Project Manager of the Development Unit
inge.peetris@petcity.eu     


Turundusosakond

turundus@petcity.eu

Liina Valner

kampaaniate spetsialist 
Campaign specialist
liina.valner@petcity.eu

Kristiina Tammik

digiturunduse projektijuht
Digital Marketing Project Manager
kristiina.tammik@petcity.eu


Kategooriajuhtimise osakond

ost@petcity.eu

             

Veronika Kuuskmann 

Osakonna juht

Head of Department

veronika.kuuskmann@magnum.ee

Klarika Metsaoru

sortimendi- ja kategooriajuht
Assortment and Category Manager
klarika.metsaoru@magnum.ee

Egle Palm

ostuassistent

Purchasing Assistant

egle.palm@petcity.eu

Karoliine Maidesoo

sortimendi- ja kategooriajuht
Assortment and Category Manager

karoliine.maidessoo@magnum.ee

Piret Parik

ostujuht

Purchasing Manager

piret.parik@magnum.ee