Ettevõtte kontaktid

Pet City OÜ

Laagri Ärimaja
Vae 16, Laagri
Saue vald 76401
KMKR EE101524537
info@petcity.ee

Hendrik Tibar

juhatuse liige
CEO
hendrik.tibar@petcity.eu

Liina Veerits


regioonijuht
Country Manager
liina.veerits@petcity.eu

Marge Kõiv


kvaliteedijuht
Quality Manager
marge.koiv@petcity.eu



E-pood

Margit Luts

e-kaubanduse juht
Head of E-commerce
margit.luts@petcity.eu

Turundus

turundus@petcity.ee



Helen Tarmas

turundusjuht
Marketing Manager
helen.tarmas@petcity.eu

Liis Loorents

turundusspetsialist
Marketing Specialist
liis.loorents@petcity.eu


Ost ja kategooria juhtimine

ost@petcity.ee

Mariann Vendt

sortimendi- ja kategooriajuht
Assortment and Category Manager
mariann.vendt@petcity.eu

Maris Varblane

sortimendi- ja kategooriajuht
Assortment and Category Manager
maris.varblane@petcity.eu

Triin Tammiste

väljapanekute spetsialist
Visual Mercandiser
triin.tammiste@petcity.eu

Egle Palm

ostuassistent
Purchasing Assistant
egle.palm@petcity.eu



Arendus

Laur Laanemaa

arendusüksuste projektijuht
Projekt Manager of the Development Unit
laur.laanemaa@petcity.eu