Ettevõtte kontaktid

Pet City OÜ

Laagri Ärimaja
Vae 16, Laagri
Saue vald 76401
KMKR EE101524537
info@petcity.eu

Riina Eisler


CEO
riina.eisler@petcity.eu

Margit Luts

e-kaubanduse juht
Head of E-commerce
margit.luts@petcity.eu

Margit Viilip

regioonijuht
Region Manager
margit.viilip@petcity.eu

Turundusosakond

turundus@petcity.eu

Maria Otsa

turundusjuht
Marketing manager
maria.otsa@magnum.ee

Kadi Simson

turundusspetsialist
Marketing specialist
kadi.simson@magnum.ee

Kristiina Tammik

digiturunduse projektijuht
Digital Marketing Project Manager
kristiina.tammik@petcity.eu


Kategooriajuhtimise osakond

Triin Vallimäe 

Osakonna juht                         Head of Department  triin.vallimae@magnum.ee

Klarika Metsaoru

sortimendi- ja kategooriajuht
Assortment and Category Manager
klarika.metsaoru@magnum.ee

Sirli Puhk

sortimendi- ja kategooriajuht
Assortment and Category Manager  sirli.puhk@magnum.ee

 

Karoliine Maidesoo

sortimendi- ja kategooriajuht
Assortment and Category Manager  karoliine.maidessoo@magnum.ee