Hea teada

Miks on hea olla PetCity püsiklient?

PetCity püsikliendile kehtib PetCity lemmikloomapoodides, PetCity veebipoes üle Eesti Apotheka kliendikaart!

Kliendikaardi hüved:

 • Kogud kõikidelt PetCity tavahinnaga toote ostudelt Apotheka a-raha 1–6% ostusummast!
 • Sünnipäevanädalal topeltboonus! Sünnipäeval ja sellele järgneval 7 päeval kogud iga tavahinnaga toote* ostuga 10% ostusummast kliendikaardile
 • PetCity e-poes kliendikaardipakkumised ning toodete* ostudelt a-raha kogumine

60+ aastased

 • Kõik tavahinnaga PetCity lemmikloomapoe tooted -5%
 • Sünnipäevanädalal topeltsoodustus! Sünnipäeval ja sellele järgneval 7 päeval on sinu soodustuseks 10% kõigilt tavahinnaga lemmikloomapoe toodetelt*

* Kõik tooted, v.a käsimüügi- ja retseptiravimid ning ravitoidud ning kliendikaardipakkumised.


Soodustused ei laiene hetkel PetCity loomakliinikus.

>> Kliendikaardi üldtingimused
>> Vaata ka Apotheka kliendikaardiga kõiki saadavaid hüvesid Apotheka apteekides, E-apteegis ja Apotheka Beautys

ID-kaart toimib kliendikaardina ka nendel klientidel, kellele on väljastatud eraldi Apotheka kaart.

Tere tulemast oma lemmikutega meie sõprade hulka!

Kuidas on kaitstud minu isikuandmed?

Oleme Pet City OÜ veebisaidil aadressil www.petcity.ee võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Käesolev privaatsuspoliitika annab ülevaate meie tavade kohta, sealhulgas (a) millist teavet me kogume; (b) kuidas Pet City infot kasutab või avalikustab; (c) Teie õigustest seoses meiepoolse andmete kogumise ja kasutamisega. Pet City OÜ jätab endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitikat muuta, sellest kasutajaid informeerides. Pet City veebipoodi kasutama asudes, eeldame, et olete neid põhimõtteid lugenud ja nõustute nendega.

Kliendiandmete töötlemise tingimustega saad lähemalt tutvuda SIIN.

Kuidas teha tellimust e-poest?

 • Vali meelepärane toode
 • Vajutades nupule „lisa ostukorvi”, läheb valitud toode automaatselt ostukorvi
 • Ostukorvi sisu näed, kui liigud kas valitud toote pealt otse ostukorvi või teed valiku lehekülje päises oleva ostukorvi nupu kaudu. 
 • "Ava ostukorv" vaates saad muuta toodete koguseid ja vajadusel neid nimekirjast kustutada
 • Kui sul on kinkekood, saad selle sisestada "Ava ostukorv" vaates vastavale väljale. Pärast kinkekoodi lisamist vajuta nupule "Kinnita".
 • Kui tellimus on koos, vajuta nupule „Tellimuse vormistamine”, sisesta soovitud andmed ja vali kohaletoimetamisviis
 • Vali sobiv makseviis ja tasu tellimuse eest. Pärast makse sooritamist vajuta kindlasti nupule „Tagasi kaupmehe juurde".

Kas ma pean olema sisselogitud, kui soovin osta e-poest?

E-poest ostmiseks ei pea olema sisse logitud. Lisa soovitud kaubad ostukorvi, vali kohaletoimetamisviis, täida nõutud andmed ning tasu ostu eest. Pea meeles, et juhul kui oled PetCity püsiklient, siis sisselogimata ei rakendu sulle püsikliendi pakkumised.

Olen unustanud oma kasutajatunnuse ja parooli, kuidas toimida?

 • Vajuta "Sisene/registreeru" väljal nupule "Unustasid salasõna". 
 • Kirjuta lahtrisse oma e-posti aadress ning vajuta "Muuda salasõna ".  Sinu sisestatud e-mailile saadetakse e-kiri parooli määramiseks.
 • Seejärel ava oma e-postkastist kiri ja klõpsa parooli vahetamiseks lingil. Avaneb uus aken, kuhu saad sisestada uue parooli.

Kui kiiresti jõuab kaup minuni (kliendini)?

 • Kui oled tellimuse teinud tööpäeval enne kella 12.00, jõuab tellitud kaup sinuni reeglina järgmise tööpäeva jooksul, vastavalt valitud kättetoimetamise viisile, kas pakiautomaati, postkontorisse või kulleriga kätte.
 • Kui oled tellimuse teinud tööpäeval pärast kella 12.00, jõuab kaup sinuni reeglina 2 tööpäeva jooksul, vastavalt valitud kättetoimetamise viisile, kas pakiautomaati, postkontorisse või kulleriga kätte.  Erandiks on reedel tehtud tellimused, mis nädalavahetuse vabade päevade tõttu jõuavad sinuni reeglina järgmise nädala alguses.
 • Kui oled tellimuse teinud nädalavahetusel, jõuab tellitud kaup sinuni reeglina järgmise nädala teisipäeval, vastavalt valitud kättetoimetamise viisile, kas pakiautomaati, postkontorisse või kulleriga kätte.

Kui ma tellin kauba PetCity veebipoest kättesaamisega PetCity kauplusest, kas ma saan sellele kohe kauplusesse järgi minna?

Kauplusesse ei saa tellimusele kohe järgi minna. Tellimuse vormistamisel valides tellimuskohaks kauplus, toimetatakse pakk kauplusesse kohale hiljemalt kolme tööpäeva jooksul. Kui sinu tellitud kaup on jõudnud valitud kauplusesse kohale, saad teavituse SMS-i teel, et võid kaubale järgi tulla. Kauba kättesaamiseks palume kindlasti kaasa võtta tellimust tõendav dokument.

Millised on PetCity veebipoe tellimuste tarneviisid ja mis on nende hinnad?

Vaata kõiki tarneviise ja hindu SIIT.

 

Soovin e-poest tellitud kaupa tagastada või ümber vahetada, kuidas toimida?


E-poest ostetud tooteid on võimalik tagastada ja ümber vahetada 14 päeva jooksul pärast ostu sooritamist.

Tagastatav või ümbervahetatav kaup peab olema kasutamata (kauba sobivust võib proovida ja tutvumise eesmärgil kasutada) ja rikkumata. Kaupadele, mida oma olemuse tõttu ei saa tagastada (nt avatud pakendiga kosmeetika, hügieenitooted, toidukaubad ) 14-päevane taganemisõigus ei kehti.

Tellimusest taganemiseks võta ühendust e-posti aadressil e-pood@petcity.ee. Kaupa võib tagastada ka lähimasse PetCity kauplusesse (sel juhul palume kindlasti meili teel ka teada anda, millisesse kauplusesse sa kauba tagastada soovid, kaupluste nimekirja leiad SIIT).  Lepingust taganemiseks võib esitada taganemisavalduse SIIN. Täpsemad tagastamistingimused leiad SIIT.