Toeta käppa!

Kingi koos heategevuskampaania patroon ROBERT ROOLI ja kass DAGNEGA varjupaiga loomadele jõulurõõmu!

Külasta PetCity kauplusi ning otsi üles jõulukuusk, millelt leiad erilised jõulukaunistused, millel on fotod kodu ootavatest varjupaiga loomadest. Vali neist mõni välja ja tee kingitus.

Kuidas annetada e-poes?

PetCity e-poes saab annetuse valida vaid „Annetus nimekirjas“ olevate toodete seast, mille tootenimes on märge „ANNETUS“. Annetuseks mõeldud tooteid ei tarnita ning nende transport varjupaika korraldatakse PetCity poolt.

  1. Vali annetus nimekirjast toode, mida soovid annetada.
  2. Lisa annetus ostukorvi.
  3. Tasu annetuse eest ja oledki teinud heateo varjupaiga loomadele. Sinu tellimuse komplekteerijad ei lisa annetustoodet sinu pakki, vaid koguvad annetuseks mõeldud tooted vastavasse kogumiskasti.

NB! Kui Sinu tellimus koosneb ainult annetuseks mõeldud toodetest, siis tarne on igal juhul 0 EUR - vali KINDLASTI tarnemeetodiks "Kättesaamine PetCity kauplusest", siis ei lisandu tarnekulu! Kui Sinu tellimus sisaldab tavatooteid ja lisaks annetuseks mõeldud tooteid või toodet, siis kõik peale annetuseks mõeldud toodete tarnitakse vastavalt valitud tarnemeetodile. 40 EUR ja suurema ostukorvi puhul on nagu tavaliselt tarne TASUTA!

Kuidas teha PetCity kauplustes annetust?

PetCity jõulukuuskedel olevatel fotodel on Varjupaikade MTÜ kodu ootavad loomad. Kui soovid mõnele neist lisaks kingile ka kodu pakkuda, siis kõik lemmikud leiad üles pildil oleva koodi või nime järgi varjupaik.ee. Alati on ka võimalus, et loom on vahepeal kodu juba leidnud.

Meie ametlik koostööpartner on üle Eestiline varjupaikade võrgustik Varjupaikade MTÜ

Varjupaikades on hetkel ligi 600 kassi ja 60 koera, kes ootavad pikisilmi armastavasse perre jõudmist.

MIDA KINKIDA?

Kõige rohkem vajavad varjupaigad igapäevaseid asju – kassiliiva, erinevas vanuses kassidele ja koertele kvaliteetset kuivtoitu ning konserve. Varjupaikades kulub iga päev kasside eest hoolitsemisele keskmiselt 126 liitrit liiva, 300 kassieinet ja 39 kg kuivtoitu ning koertele 30 konservi ja 30 kg kuivtoitu. Nimekirjad vajaminevatest toodetest leiab ka Petcity kauplustest üle Eesti.

Oleme tänulikud kõikidele annetajatele!

Erandina kogume Narva PetCity annetusi Narva Kassitoale ning Tartu PetCity kaupluste annetused lähevad Tartu koduta loomade varjupaigale.