PetCity lemmiklooma e-pood - Tellimistingimused

Käesolevad tellimistingimused kehtivad selle ostu-müügilepingu kohta, mis sõlmitakse veebisaidil www.petcity.ee esitatud tellimuse alusel Pet City OÜ (edaspidi PetCity) ja Ostja vahel (edaspidi on PetCity ja Ostja koos nimetatud Poolteks). Pooled loevad Ostja esitatud tellimuse Ostja sooviks sõlmida PetCityga tellimuses esitatud kaupadele ostu-müügileping.


Kehtiva tellimuse aluseks on Ostja poolt nõuetekohaselt esitatud tellimus ja ettemaks tellitud kauba eest, vastavalt PetCity esitatud tellimuse kinnitusele. Kui summa on laekunud PetCity arvelduskontole, asub PetCity tellimust täitma. Kui Ostja ei ole tellitud kauba eest tasunud viie päeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest, tühistatakse esitatud tellimus.

PetCity postitab tellitud kauba 1–2 tööpäeva jooksul alates raha laekumisest PetCity arvelduskontole. Kui tellitud kaup ei asu Eesti laos või tellimuse täitmine mõnel muul põhjusel 1–2 tööpäeva jooksul ei õnnestu, teavitab PetCity sellest Ostjat. PetCity ei vastuta postiteenuse osutaja tekitatud viivituste eest kauba toimetamisel Ostjani. 

Kui tellimus on tehtud tööpäeval enne kella 12.00, jõuab tellitud kaup Ostjani reeglina järgmise tööpäeva jooksul, vastavalt valitud kättetoimetamise viisile, kas pakiautomaati, postkontorisse või kulleriga kätte.

Kui tellimus on tehtud ööpäeval pärast kella 12.00, jõuab kaup Ostjani reeglina 2 tööpäeva jooksul, vastavalt valitud kättetoimetamise viisile, kas pakiautomaati, postkontorisse või kulleriga kätte.  Erandiks on reedel tehtud tellimused, mis nädalavahetuse vabade päevade tõttu jõuavad Ostjani reeglina järgmise nädala alguses.

Kui tellimus on tehtud nädalavahetusel, jõuab tellitud kaup Ostjani reeglina järgmise nädala teisipäeval, vastavalt valitud kättetoimetamise viisile, kas pakiautomaati, postkontorisse või kulleriga kätte.

NB! Seoses suuremahuliste kampaaniatega (näiteks E-smaspäev) võib tellimuste täitmine võtta tavapärasest rohkem aega ja seetõttu võib pikeneda ka tarneaeg.


Ostuinfo

Vali välja sobiv toode ja klõpsa nuppu „Lisa ostukorvi“. Valitud toode asetatakse sinu ostukorvi. Ostukorvi valitud toodete hulk ei ole piiratud. Kui oled soovitud tooted ostukorvi sisestanud, siis kontrolli need enne tellimuse kinnitamist veel kord üle. Soovi korral saad enne tellimuse kinnitamist ostukorvi sisu veel muuta ja täiendada. Enne tellimuse lõplikku kinnitamist saad tooteid ostukorvist ka eemaldada.

Pane tähele!

  • Valitud toode sinu ostukorvis on kuni tellimuse kinnitamiseni saadaval ka teistele ostjatele, mistõttu võib tellimuse kinnitamise järgselt selguda, et mõne toote osas ei ole võimalik tellimust täita.
  • Toodete hinnale lisandub ühekordne saatekulu (vastavalt valitud kättetoimetamisteenuse pakkujale), mille maksumus lisatakse tellitud toodete maksumusele.
  • Palun loe enne tellimuse esitamist hoolikalt läbi tellimistingimused ja kinnita nendega nõustumist.

Kuidas teha tellimust e-poest?

  • Vali meelepärane toode
  • Vajutades nupule „lisa ostukorvi”, läheb valitud toode automaatselt ostukorvi
  • Ostukorvi sisu näed, kui liigud kas valitud toote pealt otse ostukorvi või teed valiku lehekülje päises oleva ostukorvi nupu kaudu. 
  • "Ava ostukorv" vaates saad muuta toodete koguseid ja vajadusel neid nimekirjast kustutada
  • Kui sul on kinkekood, saad selle sisestada "Ava ostukorv" vaates vastavale väljale. Pärast kinkekoodi lisamist vajuta nupule "Kinnita".
  • Kui tellimus on koos, vajuta nupule „Tellimuse vormistamine”, sisesta soovitud andmed ja vali kohaletoimetamisviis
  • Vali sobiv makseviis ja tasu tellimuse eest. Pärast makse sooritamist vajuta kindlasti nupule „Tagasi kaupmehe juurde".