Privaatsuspoliitika

1. Mida tähendab käesolev privaatsuspoliitika?

Oleme Pet City OÜ veebisaidil aadressil www.petcity.ee võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Käesolev privaatsuspoliitika annab ülevaate meie tavade kohta, sealhulgas (a) millist teavet me kogume; (b) kuidas PetCity infot kasutab või avalikustab; (c) teie õigustest seoses meiepoolse andmete kogumise ja kasutamisega. Pet City OÜ jätab endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitikat muuta, sellest kasutajaid informeerides. PetCity veebipoodi kasutama asudes, eeldame, et olete neid põhimõtteid lugenud ja nõustute nendega.

2. Milliseid andmeid me kogume ja miks?

  • Ostutellimuste info. PetCity võib paluda teil teatud veebisaidi väljadel vabatahtlikult esitada isikuandmeid ja kliendi personaalset informatsiooni. Nõutavad isikuandmed võivad sisaldada teie nime, aadressi, postiindeksit, e-posti aadressi, telefoninumbrit. Avalikustatud andmeid kasutatakse vastavalt käesoleva privaatsuspoliitika tingimustele.
  • IP aadress ja "küpsiste" informatsioon. Nagu paljude teistegi veebisaitide puhul, salvestab PetCity veebisait teie IP-aadressi ja kasutab standardset tehnoloogiat nimega "küpsised" (cookies). Küpsised on väikesed andmefailid, mis salvestatakse teie arvutisse veebilehte külastades. Küpsised aitavad teie veebilehitsejat PetCity serveris end automaatselt identifitseerida. Soovi korral võite oma veebilehitsejas küpsiste salvestamise blokeerida, kuigi sellega seoses võib teatud veebisaidi aladel tekkida probleeme lehe kasutamisega. PetCity ei seo IP-aadressi personaalsete isikuandmetega. See tähendab, et teie kasutaja sessiooni jälgitakse, kuid teid ei seostata isiklikult. Kuigi teatud sorti küpsised võimaldavad meil teie andmeid säilitada - näiteks veebivormide täitmisel. Sedasorti küpsiseid saadetakse veebilehitsejale ainult juhul kui olete andnud oma nõusoleku informatsiooni säilitamiseks.

3. Kuidas PetCity veel kasutab veebilehel kogutud andmeid?

  • Lisaks ülal mainitud personaalse informatsiooni kasutamisele võib PetCity veebisaidi külastamisel kogutud andmeid kasutada ostjatele huvi pakkuvate toodete ja teenuste jälgimiseks, võimalike probleemide tõrkeotsinguks, kaitsmiseks pettuste ja muu kuritegeliku tegevuse eest, kasutaja kogemuse kohandamiseks, toodete või teenuste pakkumiseks. Meiega suhtlemisel võime säilitada kirjavahetuse, et selle abil täiustada tooteid, teenuseid, veebisaiti või teistel avalikel eesmärkidel. PetCity võib teie poolt avalikustatud andmeid kasutada teadete saatmiseks, näiteks veebisaidi kasutustingimuste muutumisel või tähtsa informatsiooni edastamiseks toodete, teenuste muutuste kohta.
  • PetCity võib avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandatele isikutele, kes osutavad PetCity'le teenuseid ja kes on nõus hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena käesoleva privaatsuspoliitikaga kooskõlas. Kolmandateks osapoolteks on PetCity partnerid, kelle ülesanneteks on kaupade tellimine, transport, veebisaidi hooldamine, sisuhaldus, turundus.
  • Olukordades, kus te olete jaganud oma andmed seoses küsimuste või teabenõudega toodete või teenuste kohta, mida pakub üks meie äripartneritest, võime info edasi saata ka tarnimisega seotud äripartneritele.
  • PetCity avalikustab kasutajate andmeid selleks õigustatud riigiasutustele, õiguskaitseorganitele ja kohtule. Lisaks võib PetCity jagada teavet, et uurida, takistada, või võtta kasutusele meetmeid seoses ebaseadusliku tegevusega või seoses pettuse kahtlusega.

4. Kasutaja õigused

  • Juurdepääs ja parandused. Teil on õigus teada, milliseid isikuandmeid PetCity Teist omab. Teil on õigus selliseid andmeid parandada, muuta või kustutada. Registreerunud kasutaja andmeid saab muuta veebipoes oma konto halduses. Kui te soovite oma õigusi rakendada kasutajakonto kustutamisel, võtke meiega ühendust allpool märgitud kontaktandmete kaudu posti teel või e-posti aadressil.
  • Meililistid. PetCity ei kasuta hetkel ühegi kolmanda osapoole meililisti teenuseid. Pange tähele, et nõutud muudatused võivad võtta aega, kui need esitatakse posti või e-maili teel.

5. Turvalisus

PetCity veebisait omab vajalikke meetmeid, et kaitsta veebisaidil kogutud isikuandmete terviklikkust, täpsust ja privaatsust. Oleme kehtestanud mõistlikud ettevaatusabinõud, et kaitsta teavet kadumise, väärkasutuse ja muutmise eest. Turvalisus- ja privaatsuspoliitikat vaadatakse perioodiliselt üle ja täiustatakse vastavalt vajadusele teie infole on juurdepääs ainult selleks volitatud isikutel.

6. Välised lingid

PetCity veebisait kasutab linke, mille veebisaite haldavad kolmandad osapooled. Kui te klikite mõnele sellistest linkidest suunatakse teid PetCity saidilt edasi veebisaiti omava organisatsiooni või ettevõtte kodulehele. Isegi kui kahe organisatsiooni veebisaitide vahel eksisteerib seos, ei oma PetCity kontrolli kolmanda osapoole veebisaidi üle. Igaüks neist omab isiklikku andmete kogumise, menetlemise ja privaatsuse poliitikat. Külastades mõnda sellistest saitidest, peaksite enne andmete jagamist, tutvuma eraldi selle lehe privaatsuspoliitikaga.

7. Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

Kasutades Pet City OÜ veebilehte nõustute PetCity privaatsuspoliitikaga. Kui te mingil põhjusel ei nõustu nende tingimustega, ei tohiks te veebisaiti kasutada. PetCity jätab endale õiguse muuta käesoleva privaatsuspoliitika tingimusi igal ajal. Kui privaatsuspoliitika tingimustesse ja/või kasutajaga seotud isikuandmete käsitlemisse on tehtud muudatusi, teavitatakse sellest siinsamas privaatsuspoliitika lehel.

Teie jätkuv veebisaidi kasutamine näitab teie nõusolekut mis tahes käesoleva privaatsuspoliitika muudatusega.

8. Kontaktandmed

Kui Teil on küsimusi seoses privaatsuspoliitikaga, privaatsustingimuste rakendamisega või soovite kasutada mõnda enda õigustest, siis võtke meiega ühendust kirjutades e-pood@petcity.ee