Grooming

Grooming

Lemmik korda! Külasta meie mugavaid grooming-hooldussalonge Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas ja Rakveres. Meie salongides on võimalik kasutada ka mugavat isepesu võimalust.

 

Lemmikloomahooldus on koera, kassi või jänese igapäevase hooldusrutiini tähtis osa. PetCity lemmikloomade hooldussalong pakub nii looma hügieenilist hooldust kui ka tema ettevalmistamist näitusteks. Millises mahus lemmik hooldust vajab, sõltub tema tõust, vanusest ja tervisest. Loe lähemalt siit lingilt, miks lemmikloomade pesu oluline on.

Küsi kindlasti meie salongidest PetCity templikaarti, millega iga kuuenda teenuse saad suisa 20 € soodsamalt. Kaart kehtib kliinikus, grooming-hooldussalongis ning treeningus. 

NB!  Aja broneerimiseks helista soovitud grooming-hooldussalongi

PetCity groomingu hinnakirjaga saad tutvuda siin >>

PetCity grooming-hooldussalongid asukohad ja kontaktid:

Tallinn

PetCity Rannamõisa grooming, Rannamõisa tee 8, Tallinn.  +372 521 1852
PetCity Tähesaju grooming, Tähesaju City, Mustakivi tee 17, Tallinn.  +372 5918 0665
PetCity Ülemiste grooming, Ülemiste keskus, Suur-Sõjamäe 4, Tallinn. +372 503 8 411

 

Tartu

PetCity Lõunakeskuse grooming, Lõunakeskus, Ringtee 73, Tartu. +372 5295 383 
PetCity Eedeni grooming, Eedeni kaubanduskeskus, Kalda tee 1C, Tartu. +372 53559 775 

 

 

Pärnu

PetCity Pärnu grooming, Pärnu Keskus, Aida 7, Pärnu.  +372 440 1005

 

Narva

PetCity Astri grooming, Astri kaubanduskeskus, Tallinna maantee 41, Narva.  +372 530 70 415

 

Rakvere

PetCity Põhjakeskuse grooming, Põhjakeskuse kaubanduskeskus, Haljala tee 4, Rakvere.  +372 522 0 568

 

PetCity groomingu boonuskaart

Groomingu teenused

PetCity grooming - trimmimine

PetCity grooming - täishooldus

PetCity grooming - pügamine

PetCity grooming - küünelõikus

    PetCity grooming - isepesu  
       

 

Lemmiklooma igapäevane hügieen ja hooldus (grooming-teenus)

Lemmikloomahoolduse (grooming) puhul pööratakse kindlasti suuremat tähelepanu näituse-, toa- ja pikakarvaliste koerte karvahooldusele, kelle karvastik nõuab suuremat hoolitsust. Lemmiklooma karvastiku järjepidev ja õige hooldus ning hügieen on olulised looma hea välimuse hoidmiseks, aga veelgi tähtsamad tema füüsilise tervise seisukohalt.


Eduka hoolduse eelduseks on lemmiklooma varajane harjutamine erinevate protseduuridega: igapäevane harjamine, kõrva- ja hambapuhastus, küünelõikus, regulaarne pesu jne.

Harjamine

Harjamine on tõust hoolimata hea nii koertele kui ka kassidele. Regulaarne harjamine eemaldab lahtise karva, mustuse ja kõõma, tagades normaalse karvkatte ja terve läike. Harjamist võib alustada juba kolmenädalastel kutsikatel.

Milleks on vaja looma pesta?

Erilist hoolt vajavad koerad, kelle karv on kuiv/rasune või esineb nahaprobleeme. Märgates, et lemmiklooma karv on rasvane/kõõmane ning nahk ketendab või punetab, tuleks põhjus loomaarsti juures kindlaks teha.


Naha väljanägemist ning seisukorda aitavad parandada tõhusad karvahooldusvahendid, spetsiaalsed ravišampoonid ja õlid. Kuna šampoonide valik on lai, siis peab õige toote leidmiseks täpselt teadma, millist looma karvkate vajab, lähtudes ühtlasi lemmiklooma elustiilist. Sobivaima šampooni ja palsami leidmiseks on hea konsulteerida spetsialistiga, näiteks kogenud lemmikloomahooldajaga.

Lemmiklooma karvastiku ja naha seisukord võib elu jooksul muutuda ja vastavalt sellele peab hooldusvahendeid vahetama. Eelistada tuleks hooldusvahendeid, mis sisaldavad looduslikke taimeekstrakte ja -õlisid.

Miks on lemmikloomahooldus Teie lemmikloomale hea:

  • Vähenevad pere neljajalgse lemmiku erinevad naha-, kõrva-, silma- jm tervisega seonduvad probleemid.

  • Paraneb lemmiklooma üldine hügieen ja puhtus.

  • Lemmikloomahooldusele eelnev ülevaatus annab hea ennetava pildi lemmiku üldisest tervislikust seisundist: kas esineb haavu või paistetusi, milline on kehatemperatuur või tujude kõikumine jpm.

  • Parasiiditõrje abil vabaneb lemmikloom välistest parasiitidest, nagu puugid või põdrakärbsed.

  • Hoolduse käigus tugevneb side lemmiku ja pereliikme(te) vahel.

PetCity lemmikloomahoolduse (grooming) salongid asuvad Pärnus, Tartus ja Tallinnas. Aja broneerimiseks võtke ühendust sobiva salongiga