Grooming

Grooming

KliendikaardigaKliendikaardiga 50,00 €

Tavahind 50,00 €

PetCity lemmikloomade hooldussalongid pakuvad kassidele ja koertele hügieenilist kui ka näitusteks ettevalmistavat hooldust. Millises mahus lemmik hooldust vajab, sõltub tema tõust, vanusest, tervisest ja karva seisukorrast. *Pulstunud ja/või probleemse käitumisega lemmiklooma puhul lisandub hinnakirja hinnale 50% teenuse maksumusest!

Küsi kindlasti ka PetCity templikaarti, millega on iga kuues teenus 20 € soodsam.
Kaart kehtib kliinikus, hotellis ja grooming-hooldussalongis.

Online broneerimine

Teenuste kirjeldused

 • Groomingu teenused

  Koera täishooldus kääritööga/trimminguga Teenus sisaldab küünte lõikust, kõrvade puhastust, pesu sobiva šampooni ja palsamiga, kuivatamist fööniga ja karva trimmingut või lõikust kääridega vastavalt kliendi soovile. Lõplik hind sõltub teenuse kestvusest ja keerukusest.
  Koera täishooldus, pügamine masinaga Koera pügamine on hooldusprotseduur pikakarvalistele koertele. Pügamist tehakse nii tõukoertele, nagu puudlid, kokkerspanjelid, terjerid, šnautserid, bolonkad jt samalaadsed pikakarvalised erilõikust vajavad tõud. Pügatakse ka pikakarvalisi segaverelisi koeri. Koera soovitatakse pügada umbes iga 6-8 nädala tagant. Kui olete harjunud oma koera pidevalt harjama, võib pügamist teha ka harvemini. Koera pügamisel võiks kindlasti tähele panna ka õuetemperatuure, kui koer peamiselt õues viibib. Talvekuudel on kasukas sooja hoidmiseks hädavajalik. Kuumadel suvekuudel aga võib karva pügamine (eriti kõhu alt) mõnele koerale mõnusat jahutust pakkuda.
  Koera täishooldus, lahtise karva eemaldus (deshedding) Teenus sisaldab küünte lõikust, kõrvade puhastust, pesu sobiva šampooni ja palsamiga, kuivatamist fööniga. Teenus sobib hästi lahtise karva eemalduseks karvavahetuse ajal. Lisaks käpahooldus. Teenuse lõplik hind sõltub koera karva pikkusest, teenuse kestvusest ning keerukusest.
  Koerte ja kasside küünelõikus Väga vajalik protseduur koera ja kassi käppade heaoluks. Küünelõikust võiks minimaalselt teha kord kuus, soovitatavalt isegi üle nädala.
  Koerte ja kasside isepesu Koerte ja kasside isepesu salongi töövahenditega. PetCity XL keskustes on teil võimalik kasutada lemmiklooma isepesu teenust. See tähendab, et saate oma lemmikut PetCity salongis ise pesta ning ka kuivatada. Vajadusel on võimalik kasutada ka salongi spetsialisti abi. Isepesuteenus on mugav variant kui koduses vannitoas ei ole piisavalt ruumi ega mugavusi, või pole lihtsalt soovi looma inimestele mõeldud ruumides pesta. Kodustes tingimustes on samuti oht oma lemmiku karvadega oma maja kanalisatsioon ära ummistada. Salongis saate kasutada professionaalseid hooldustooteid ja tööd hõlbustavat tehnikat.
  Kassi pügamine Kassi pügamine on hooldusprotseduur pikakarvalistele kassidele. Pikakarvalistele kassidele on pügamine sageli mugav alternatiiv aeganõudvale harjamisele, eriti pulstunud karva puhul. Lõvilõikus ( pea, käpaotsad, sabaots jäävad karvaseks), kõrvade ja silmade puhastus. Narkoosi vajadusel puhul viib omanik kassi kliinikusse. Rahustust teostab veterinaararst ja annab seejärel kassi üle groomingusse. Kass peab olema söömata 4 t enne tulekut. Teenuse kestvus ja hind sõltub, kas kassile on vaja anda rahustust või mitte.
  Kassi täishooldus Kassi täishooldus teostatakse ärkvel. Täishooldus sisaldab pügamist või lahtise karva välja kammimist, küüntelõikust, pesu spetsiaalse šampooniga, kuivatamist fööniga, silmade ja kõrvade puhastust.
  Lahtise karva eemaldamine (ärkvel/narkoosiga) Lahtise karva eemaldus karvavahetuse ajal. Narkoosi puhul omanik viib kassi kliinikusse. Rahustust teostab veterinaararst ja annab seejärel kassi üle groomingusse. Kass peab olema söömata 4 t enne tulekut. Teenuse kestvus ja hind sõltub, kas kassile on vaja anda rahustust või mitte.
 • Teenus Hind
  Koerale
  Täishooldus, pügamine masinaga
  Väike koer (kuni 10kg) 42 € - 50 €
  Keskmine koer (11-20kg) 48 € - 60 €
  Suur koer (21-40 kg) 60 € - 100 €
  Väga suur koer (alates 41 kg) 96 € - 140 €
  Täishooldus kääritööga/trimminguga*
  Väike koer (kuni 10kg) 54 € - 65 €
  Keskmine koer (11-20kg) 66 € - 80 €
  Suur koer (21-40 kg) 84 € - 110 €
  Väga suur koer (alates 41 kg) 98 € - 200 €
  Täishooldus de-shedding’uga* (lahtise karva eemaldus)
  Väike koer (kuni 10kg) 30 € - 45 €
  Keskmine koer (11-20kg) 40 € - 60 €
  Suur koer (21-40 kg) 72 € - 120 €
  Väga suur koer (alates 41 kg) 98 € - 200 €
  Teised groomingteenused
  Küünelõikus 10 €
  Käpahooldus (koos küünte lihvimisega 15 €) 10 €/15 €
  Isepesu 1h (sisaldab töövahendeid, teenus kehtib ühele koerale) 25 €
  Massaaž 1h (saadaval ainult Rakveres ja Tartus) 50 €
 • Teenus Hind
  Kassile
  Pügamine (ärkvel, kestus 60 min) 72 €
  Pügamine (narkoosiga, kestus 180 min) 117 €
  Täishooldus (pesu, kuivatamine, pügamine, küüntelõikus, silmade-kõrvade puhastus) 85 €
  Lahtise karva eemaldus* (ärkvel/narkoosiga) 45 €/100 €
  Küünelõikus 10 €
  Isepesu 1h (sisaldab töövahendeid) 25 €
  Käpahooldus (koos küünte lihvimisega 15 €) 10 €/15 €
  Massaaž 1h (saadaval ainult Rakveres ja Tartus) 50 €

Sarnased teenused:

Kõik teenused