Grooming

PetCity groomingu boonuskaart

Lemmikloomahooldus on koera, kassi või jänese igapäevase hooldusrutiini tähtis osa. PetCity lemmikloomade hooldussalong pakub nii looma hügieenilist hooldust kui ka tema ettevalmistamist näitusteks. Millises mahus lemmik hooldust vajab, sõltub tema tõust, vanusest ja tervisest. Lisainfo saamiseks palun helistage meie salongidesse: Tallinnas: +372 678 8009 (Rannamõisa), +372 5918 0665 (Tähesaju), Pärnus: +372 440 1005 või Tartus +372 5295 383 .

PetCity groomingu hinnakirjaga saad tutvuda siin >>

Groomingu teenused

PetCity grooming - pesu ja kuivatus

PetCity grooming - täishooldus

PetCity grooming - pügamine

PetCity grooming - küünelõikus

PetCity grooming - lahtise karva eemaldus

PetCity grooming - masaaž

PetCity grooming - trimmimine

PetCity grooming - isepesu

Lemmiklooma igapäevane hügieen ja hooldus (grooming-teenus)

Lemmikloomahoolduse (grooming) puhul pööratakse kindlasti suuremat tähelepanu näituse-, toa- ja pikakarvaliste koerte karvahooldusele, kelle karvastik nõuab suuremat hoolitsust. Lemmiklooma karvastiku järjepidev ja õige hooldus ning hügieen on olulised looma hea välimuse hoidmiseks, aga veelgi tähtsamad tema füüsilise tervise seisukohalt.


Eduka hoolduse eelduseks on lemmiklooma varajane harjutamine erinevate protseduuridega: igapäevane harjamine, kõrva- ja hambapuhastus, küünelõikus, regulaarne pesu jne.

Harjamine

Harjamine on tõust hoolimata hea nii koertele kui ka kassidele. Regulaarne harjamine eemaldab lahtise karva, mustuse ja kõõma, tagades normaalse karvkatte ja terve läike. Harjamist võib alustada juba kolmenädalastel kutsikatel.

Milleks on vaja looma pesta?

Erilist hoolt vajavad koerad, kelle karv on kuiv/rasune või esineb nahaprobleeme. Märgates, et lemmiklooma karv on rasvane/kõõmane ning nahk ketendab või punetab, tuleks põhjus loomaarsti juures kindlaks teha.


Naha väljanägemist ning seisukorda aitavad parandada tõhusad karvahooldusvahendid, spetsiaalsed ravišampoonid ja õlid. Kuna šampoonide valik on lai, siis peab õige toote leidmiseks täpselt teadma, millist looma karvkate vajab, lähtudes ühtlasi lemmiklooma elustiilist. Sobivaima šampooni ja palsami leidmiseks on hea konsulteerida spetsialistiga, näiteks kogenud lemmikloomahooldajaga.

Lemmiklooma karvastiku ja naha seisukord võib elu jooksul muutuda ja vastavalt sellele peab hooldusvahendeid vahetama. Eelistada tuleks hooldusvahendeid, mis sisaldavad looduslikke taimeekstrakte ja -õlisid.

Miks on lemmikloomahooldus Teie lemmikloomale hea:

  • Vähenevad pere neljajalgse lemmiku erinevad naha-, kõrva-, silma- jm tervisega seonduvad probleemid.

  • Paraneb lemmiklooma üldine hügieen ja puhtus.

  • Lemmikloomahooldusele eelnev ülevaatus annab hea ennetava pildi lemmiku üldisest tervislikust seisundist: kas esineb haavu või paistetusi, milline on kehatemperatuur või tujude kõikumine jpm.

  • Parasiiditõrje abil vabaneb lemmikloom välistest parasiitidest, nagu puugid või põdrakärbsed.

  • Hoolduse käigus tugevneb side lemmiku ja pereliikme(te) vahel.

PetCity lemmikloomahoolduse (grooming) salongid leiate Pärnus ja Tallinnas. Aja broneerimiseks võtke ühendust sobiva salongiga