Teenused

 • Kasside ja koerte massaaž

  Tavahind 50,00 €

  Duration60 minutit

  UUS! Massaaž lemmikloomadele! Lõõgastab, leevendab valu ja normaliseerib ainevahetust.

  Info ja registreerumine

  Kasside ja koerte massaaž
 • 24H erakorraline kliinik

  KliendikaardigaKliendikaardiga 80,00 €

  Tavahind 80,00 €

  PetCity lemmikute erakorraline kliinik aitab sind ja sinu lemmiklooma siis, kui kõik teised on kinni - öösel ja riigipühadel. Asume Tallinnas, Rannamõisa tee 8. PetCity lemmikute kliiniku lühinumber on 15222.

  Info ja registreerumine

  24H erakorraline kliinik
 • Kliinik

  KliendikaardigaKliendikaardiga 36,00 €

  Tavahind 36,00 €

  PetCity loomakliinikutes saab sinu lemmik parimat võimalikku ravi. Lisaks üldarstidele ja kirurgidele töötavad meie loomakliinikus ka eriarstid. Broneeri aeg juba täna. Vastuvõtu hind Tallinnas päevasel ajal 36 €.

  Info ja registreerumine

  Kliinik
 • Grooming

  KliendikaardigaKliendikaardiga 50,00 €

  Tavahind 50,00 €

  Lemmik korda! Külasta meie mugavaid grooming-hooldussalonge Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas ja Rakveres. Meie salongides on võimalik kasutada ka mugavat isepesu võimalust.

  Info ja registreerumine

  Grooming
 • Hotell

  KliendikaardigaKliendikaardiga 34,00 €

  Tavahind 34,00 €

  PetCity lemmikloomahotellid Tallinnas ja Tartus on iga kell valmis sinu lemmikut vastu võtma. Hoiame meelsasti sinu tervet ja sõbralikku koera, kassi ja väikelooma nädalavahetusel või päevasel ajal, samuti pakume ka ööpäeva- ja nädalahoidu. Aja broneerimiseks helista enda meelishotelli. Täiskasvanud koera päevahoid 34 €. 

  Info ja registreerumine

  Hotell
 • Treening

  KliendikaardigaKliendikaardiga 10,00 €

  Tavahind 25,00 €

  PetCity Hill's treeningsaali rendivad mitmed koeratreenerid. Nii on võimalik meie saalis käia erinevate treenerite juures nii kutsikakoolis kui ka näitusetrennis. Treeningsaali rent Tallinnas saadaval suvel erihinnaga 10 €/h. 

  Info ja registreerumine

  Treening
 • Dokumentide väljastamine

  Oled lemmikuga reisile minemas või sul on kodus pesakond? Võta meiega ühedust ning aitame sind igati dokumentide vormistamisel.

  Info ja registreerumine

  Dokumentide väljastamine
 • Kindlustus

  KliendikaardigaKliendikaardiga 100,00 €

  Tavahind 100,00 €

  Kindlustada saab Eestis elavaid puhtatõulisi kui ka ilma tõupaberiteta koeri ja kasse.  Kindlustuse sõlmimise hetkel peab olema lemmikloom vähemalt 4 kuud vana. Kindlustada ei saa üle 8-aastaseid loomi. Kindlustamise hetkel peab kindlustatav koer ja kass olema terve. Kui loom on haige, siis tuleb ta enne terveks ravida ja alles siis saab kindlustada.

  Info ja registreerumine

  Kindlustus
 • Kliiniku teenused

  KliendikaardigaKliendikaardiga 36,00 €

  Tavahind 36,00 €

  Teostame nii keerulisemaid kui ka lihtsamaid, kui ka erakorralisi operatsioone lemmikloomadel. Päevasel ajal pakume abi üle Eesti meie loomakliinikutes, öisel ajal töötab PetCity lemmikute kiirabi (Tallinnas, Rannamõisa tee 8). Vastuvõtu hind Tallinnas päevasel ajal 36 €.  

  Info ja registreerumine

  Kliiniku teenused
 • Kinkekaart

  KliendikaardigaKliendikaardiga 10,00 €

  Tavahind 10,00 €

  Kõige parem kingitus loomasõbrale on PetCity kinkekaart. PetCity kinkekaart teeb meele rõõmsaks nii suurtel kui väikestel lemmikutel ja nende omanikel. Kinkekaardi omanik saab rõõmustada oma lemmikut ja ennast just talle sobiva ja meelepärase toote või teenusega.

  Info ja registreerumine

  Kinkekaart