Teenused


 • 24H kiirabi

  24H kiirabi

  PetCity lemmikute kiirabi aitab sind ja sinu lemmiklooma siis, kui kõik teised on kinni - öösel ja riigipühadel. Asume Tallinnas, Rannamõisa tee 8. PetCity lemmikute kiirabi lühinumber on 15222.

  Loe lähemalt
 • Kliinik

  Kliinik

  PetCity loomakliinikutes saab sinu lemmik parimat võimalikku ravi. Lisaks üldarstidele ja kirurgidele töötavad meie loomakliinikus ka eriarstid. Broneeri aeg juba täna.

  Loe lähemalt
 • Grooming

  Grooming

  Lemmik korda! Külasta meie mugavaid grooming-hooldussalonge Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas ja Rakveres. Meie salongides on võimalik kasutada ka mugavat isepesu võimalust.

  Loe lähemalt
 • Hotell

  Hotell

  PetCity lemmikloomahotellid Tallinnas ja Tartus on iga kell valmis sinu lemmikut vastu võtma. Hoiame meelsasti sinu tervet ja sõbralikku koera, kassi ja väikelooma nädalavahetusel või päevasel ajal, samuti pakume ka ööpäeva- ja nädalahoidu. Aja broneerimiseks helista enda meelishotelli. 

  Loe lähemalt
 • Treening

  Treening

  PetCity Hill's treeningsaali rendivad mitmed koeratreenerid. Nii on võimalik meie saalis käia erinevate treenerite juures nii kutsikakoolis kui ka näitusetrennis. 

  Loe lähemalt
 • Dokumentide väljastamine

  Dokumentide väljastamine

  Oled lemmikuga reisile minemas või sul on kodus pesakond? Võta meiega ühedust ning aitame sind igati dokumentide vormistamisel.

  Loe lähemalt
 • Kindlustus

  Kindlustus

  Kindlustada saab Eestis elavaid puhtatõulisi kui ka ilma tõupaberiteta koeri ja kasse.  Kindlustuse sõlmimise hetkel peab olema lemmikloom vähemalt 4 kuud vana. Kindlustada ei saa üle 8-aastaseid loomi. Kindlustamise hetkel peab kindlustatav koer ja kass olema terve. Kui loom on haige, siis tuleb ta enne terveks ravida ja alles siis saab kindlustada.

  Loe lähemalt
 • Kliiniku teenused

  Kliiniku teenused

  Teostame nii keerulisemaid kui ka lihtsamaid, kui ka erakorralisi operatsioone lemmikloomadel. Päevasel ajal pakume abi üle Eesti meie loomakliinikutes, öisel ajal töötab PetCity lemmikute kiirabi (Tallinnas, Rannamõisa tee 8).  

  Loe lähemalt
 • Kinkekaart

  Kinkekaart

  Kõige parem kingitus loomasõbrale on PetCity kinkekaart. PetCity kinkekaart teeb meele rõõmsaks nii suurtel kui väikestel lemmikutel ja nende omanikel. Kinkekaardi omanik saab rõõmustada oma lemmikut ja ennast just talle sobiva ja meelepärase toote või teenusega.

  Loe lähemalt
 • Järelmaks

  Järelmaks

  PetCity järelmaks on mugav viis vajaliku kauba soetamiseks PetCity lemmikloomakauplustes üle Eesti. Sissemakse on 0€, intress vaid 16% ning päringule saad vastuse kõigest mõne minutiga. Asjaajamine on lihtne, tingimused paidlikud ning PetCity järelmaksu võivad taotleda kõikide pankade kliendid. Kui peaksid raskustesse sattuma, saad PetCity järelmaksult poole väiksemad kuumaksed ning graafiku muutmine on tasuta!

  Loe lähemalt
Page