Foresto ravimkaelarihm tagab kuni kaheksakuulise kaitse puukide ja sääskede eest

Foresto ravimkaelarihm tagab kuni kaheksakuulise kaitse puukide ja sääskede eest

Soojade ilmade tulekuga on aina virkamaks muutunud ka mürgised puugid, kes levitavad nii inimestele kui nende lemmikloomadele erinevaid raskeid haiguseid. Haiguseid on võimalik ennetada, kasutades tõhusaid puugipeletusvahendeid ning kontrollides lemmiku peale iga jalutuskäiku hoolikalt üle.

Puugid levitavad ohtlikke haiguseid, kusjuures nakatuda võivad nii inimesed kui ka nende lemmikloomad. Eestis pesitsevad võsa- ja laanepuugid levitavad siin eelkõige borrelioosi ja anaplasmoosi, paraku kliima soojenedes ei ole meie regioonis ka muud puugihaigused välistatud. Kasse kimbutab sagedalt babesioos, mille kulg on raske, põhjustades aneemiat ja isutust.


Puugirihm – kas sobib nii kassile kui koerale?
Foresto® (imidaklopriid, flumetriin) ravimkaelarihma on võimalik soetada nii enda väiksele ja suurele koerale kui ka kassile. Lisaks efektiivsele puugipeletusele hävitab see veekindel puugirihm ka tüütud kirbud (sobilik ravim ka koera või kassi kirbuallergia raviks ja ennetuseks – kindlasti tuleb enne loomaarstiga konsulteerida).
Foresto® (imidaklopriid, flumetriin) puukidevastane kaelarihm tagab sinu lemmiklooma kaitse suisa kaheksaks kuuks, seega on lemmik kaitstud terve puugiohtliku hooaja (tavaliselt kestab see meie kliimas aprillist-oktoobrini).
Foresto® (imidaklopriid, flumetriin) on varustatud kahekordse ohutussüsteemiga – rihm venib ning sellel on spetsiaalne katkemispunkt juhuks, kui kass kuskile kinni peaks jääma.
Foresto®-t (imidaklopriid, flumetriin) ostes tuleb lähtuda lemmiku kaalust - väike rihm on mõeldud kassidele ja koertele, kes kaaluvad kuni 8kg. Suur rihm on mõeldud koertele, kes kaaluvad üle 8kg.


Kas ravimkaelarihma võib kasutada nii kutsikas, kassipoeg kui ka tiine koer?
Foresto® (imidaklopriid, flumetriin) on ohutu kutsikatele, kes on 7 nädalat vanad ning kassipoegadele, kelle vanus on vähemalt 10 nädalat.
Antud veterinaarravimi ohutus tiinuse ja laktatsiooni perioodil kassidel ja koertel ei ole piisavalt tõestatud, mistõttu ei ole preparaadi kasutamine tiinetel ja lakteerivatel kassidel või koertel soovitatav.


Foresto® (imidaklopriid, flumetriin) puugirihm on veekindel
Innovaatiline ravimkaelarihm on täielikult veekindel, sobides enda unikaalsete omaduste tõttu hästi ka lemmikutele, kes armastavad ujumas käia. Samuti ei ole tarvis rihma eemaldada looma vannitamise ajaks. Foresto® (imidaklopriid, flumetriin) innovatsioon seisneb toimeainete järjepidevas madalas annuses vabastamises, olles seega üheks tõhusaimaks turul olevatest toodetest. Toimeained püsivad looma rasukihis ning ei voola sel põhjusel veega kokkupuutudes minema.


Foresto® (imidaklopriid, flumetriin) ravimkaelarihm on mõeldud vaid veterinaarseks kasutamiseks. Ravim on käsimüügis saadaval PetCity loomakliinikutes. Käsimüügiravimit ei ole võimalik e-poes kaudu tellida.


Tähelepanu! Tegemist on ravimiga. Enne tarvitamist lugege tähelepanelikult pakendis olevat infolehte. Kaebuste püsimise korral või ravimi kõrvaltoimete tekkimisel pidage nõu loomaarsti või apteekriga. Ainult veterinaarseks kasutamiseks. 

Tootesoovitused
  1. Puugikonks O'Tom
    Puugikonks O'Tom

    Toote omadused
    Puugieemaldamiskonks

    2,19 €