E-smaspäev on Eesti E-kaubanduse Liidu poolt korraldatav e-ostlemise päev, kus ühe ööpäeva jooksul on veebipoodides palju eriliselt häid pakkumisi. Tule vaata e-smaspäeval PetCity e-poodi ja leia lemmikule allahinnatud märg- ja kuivtoitu, rihmasid ja trakse, talveriideid, mänguasju, pesasid, kraapimisaluseid, toredaid valikuid jõulukingituseks ja palju muud!

Järgmine E-smaspäev 2024 toimub juba 13.05.2024

E-smaspäevani on jäänud

|

PÄEVA

|

TUNDI

|

MINUTIT


SEKUNDIT

E-smaspäev kogub populaarsust!

Esimese E-smaspäeva korraldamiseks saadi inspiratsiooni USA-st ja Hiinast ning see toimus 10. novembril 2014. E smaspäev 2023 korraldati juba suuremalt, hakates toimuma neli korda aastas ning ka osalevaid e-poode on juba üle paarisaja.

Üheks E-smaspäeva eesmärgiks on tuua ostjateni suur hulk väga häid pakkumisi. Teiseks eesmärgiks on tutvustada Eesti e-poode, et oleks teada, kust teha oste ka siis, kui E-smaspäev selleks korraks läbi saab.

Kui sa ei ole jõudnud veel E-smaspäeval osaleda, siis võta see kindlasti plaani ja kasuta ära erakordseid allahindlusi. E-esmaspäev 2024 kuupäevad on: 11. märtsil13.mail, 9. septembril ja 11. novembril.

Tervitame teid E-smaspäeval PetCity veebipoes, kus ootavad teid allahindlused ja kingitused!