PetCity Lõunakeskuse loomakliinik Tartus

PetCity Lõunakeskuse loomakliinik on üks Lõuna-Eesti suurimatest ja kaasaegseimatest loomakliinikutest, mis on avatud ka nädalavahetuseti. PetCity Lõunakeskuse loomakliiniku leiad Tartu Lõunakeskuse ala keskmisest osast. Kliinik asub PetCity keskuses Tallinna maantee ääres. Parkimisvõimalus kohe ukse ees tagab kiire ligipääsu nii lemmikule kui ka tema ratastel omanikule. Asume aadressil Ringtee 73, Tartu (Lõunakeskus) ning oleme avatud iga päev 9-19. Tänu meie suurepärastele loomaarstidele lahendame ka kõige keeruliseimaid probleeme - teostame ravi- ja hooldusprotseduurefüsioteraapiat ning pakume tipptasemel konsultatsiooni ja tervisekontrolli.   

PetCity Lõunakeskuse loomakliinikust leiad laia valiku Hill's Prescription Diets ja Pro Plan Veterinary Diets ravitoite. Loe lisa siit.

Tartu PetCity loomakliiniku peaarst on Dr. Piret Tobias, kes on oma hariduse omandanud Tartus Eesti Maaülikoolis, lõpetades selle 2002. aastal. Spetsialiseerunud on Piret väikeloomadele, erilist huvi pakuvad hammastega seonduvad probleemid (esmajärjekorras koerad ja kassid, aga ka on kokkupuudet olnud näriliste hammaste probleemidega). Selles valdkonnas toimub ka pidev enesetäiendamine. Koolitustel ja konverentsidel on Piret Tobias osalenud nii kodu- kui välismaal.

Vastuvõtt toimub ainult eelregistreerimise alusel! Aja broneerimiseks helista +372 738 8111 või  +372 53 936 397.

Eriarstid PetCitys Lemmikloomade hambahooldus Vaktsineerimine Kirurgia Parasiiditõrje
Füsioteraapia Diagnostilised analüüsid Dokumentide väljastamine Laborianalüüsid Ravitoidud

PetCity Lõunakeskuse loomakliiniku hinnakiri

Teenus Hind
Vastuvõtt 20€
Erakorraline vastuvõtt  40€
Koduvisiit (lisandub kütusekulu) 25€ 
Vaktsineerimine (hind oleneb vaktsiinist) 28€
Kiibistamine 10€
Kastreerimine (kass) 60€
Steriliseerimine (kass) 100€
Ultraheli 35€
Röntgeni esimene ülesvõte / iga järgnev 19€ / 10€
Hambaravi  alates 150€
Vaata PetCity Lõunakeskuse loomakliiniku asukohta kaardil:

Vaata ka teiste PetCity kliinikute asukohti KAARDIL.