Pro Plan Veterinary Diets erisöödad PetCity loomakliinikutes

Pro Plan Veterinary Diets

Pakume PetCity loomakliinikutes laia valikut Pro Plan Veterinary Diets erisööte. Antud toite ei ole võimalik osta läbi PetCity e-poe või PetCity kauplustest. Pro Plan tootevalikus on näiteks erisöödad kassidele ja koertele, kes kannatavad kuseteedehaiguste, maksahaiguste, diabeedi, allergiate, rasvumistõve all või lemmikutele, keda kimbutavad mingid teised haigused. Küsi lisa enda loomaarstilt! 

 

Pro Plan kassidele ja koertele mõeldud erisöödad NB! Toidud on saadaval e-poes koerale ja kassile ning  loomakliinikutes.

 

Purina Pro Plan Veterinary Diets KASSI erisöödad Purina Pro Plan Veterinary Diets KOERA erisöödad
 • EN Gastrointestinal Feline – erisööt kassile, kellel on seedetrakti haigused. Hästi seeditav ja suure energiasisaldusega koostis, mis sisaldab piiratud arvul proteiiniallikaid, et aidata vähendada toitaine koormust soolestikule. Sobib kassidele, kes vaevlevad kroonilise seedetrakti haiguse all (äge või krooniline kõhulahtisus, kehakaalu langus ja vahelduv oksendamine, gastroenteriit ja koliit, põletikuline sooltehaigus, toidutalumatus vms) või taastumisperioodiks. Sobib ka maksahaiguse korral kui see kulgeb ilma entsefalopaatiata.

 • EN Gastrointestinal Canine – erisööt koerale, kellel on seedekulgla ja pankrease haigused. Hästi seeditav ja suure energiasisaldusega koostis, mis sisaldab piiratud arvul proteiiniallikaid, et aidata vähendada toitaine koormust soolestikule. Sobib koertele, kes vaevlevad kroonilise seedetrakti haiguse all (äge või krooniline kõhulahtisus, kehakaalu langus ja oksendamine, gastroenteriit ja koliit, põletikuline sooltehaigus, toidutalumatus vms) või taastumisperioodiks.

 • HA Hypoallergenic Feline – erisööt allergilisele kassile. Allergilise reaktsiooni vältimiseks valmistatakse toit madalmolekulaarsete hüdrolüüsitud proteiini allikatega ja puhastatud süsivesikute allikatega. Toit sobib kasutamiseks hüpoallergeene välistava toidutesti jaoks, pikaajaliseks toiduallergia kontrolli all hoidmiseks ning põletikulise sooltehaiguse, toidutalumatuse, hüperlipideemia ja ekskoriinse pankreasepuudulikkuse korral. Väga heade maitseomadustega.

 • HA Hypoallergenic Canine – erisööt allergilisele koerale. Allergilise reaktsiooni vältimiseks valmistatakse toit madalmolekulaarsete hüdrolüüsitud proteiini allikatega ja puhastatud süsivesikute allikatega. Toit sobib pikaajaliseks toiduallergia kontrolli all hoidmiseks ning põletikulise sooltehaiguste, toidutalumatuse, hüperlipideemia ja ekskoriinse pankreasepuudulikkuse korral.

 • NF Renal Function Feline – erisööt kassile, kellel on krooniline neerupuudulikkus või maksahaigus koos entsefalopaatiaga. Toit vähendab kuseteede uraat- ja tsüstiinkivide taastekke riski. Toidus on väike fosforisisaldus ja mõõdukal tasemel kvaliteetset proteiini, mis aitavad säilitada neerufunktisooni. Toit on suurepäraste maitseomadustega. 

 • NF Renal Function Canine – erisööt koerale, kellel esineb krooniline neerupuudulikkus või haigused, mille korral on vaja toiduga piirata naatriumi. Samuti aitab toit vähendada uraat-, tsüstiin- ja oksalaatkivide teket kuseteedes. NF toit on näidustatud südamehaiguse varajases staadiumis, leishmaniaasiga seotud neerupuudulikkuse või entsefalopaatiaga seotud maksahaiguse korral. 

 • OM Obesity Management Feline – erisööt kassile, kes vaevleb rasvumistõve, kõhukinnisuse või hüperlipideemia all. Sobib ka ülekaalulistele kassidele, kes põevad diabeeti. Suure proteiinisisalduse ja väikese kalorsusega koostis, mille puhul on tõestatud, et see aitab suurendada rasvakadu ja säilitada normaalset kehakaalu. 

 • OM Obesity Management Canine – erisööt koerale, kes vaevleb rasvumistõve, kõhukinnisuse või hüperlipideemia all. Sobib ka kaalu langetamiseks või ülekaalulisele diabeetikust koerale. Suure proteiinisisalduse ja väikese kalorsusega koostis, mille puhul on tõestatud, et see aitab suurendada rasvakadu ja säilitada normaalset kehakaalu. 

 • CN Convalescene – erisööt taastumisperioodiks. Suure toiteainesisaldusega ja hea seeditavusega koostis. Sobib sondiga toitmiseks. Sobib ka näiteks imetavatele või alatoitunud lemmikutele, aga ka koerale ja kassile, kes taastub vigastustest ja haigustest ning ka intensiivravi patsiendile või preoperatiivperioodiks.

 • FortiFlora Feline –  kassidele mõeldud toidulisand. Mikrofloora tasakaalustamatusega seotud gastroenteriidi ja kõhulahtisuse kontrolli all hoidmiseks. Mikrokapseldatud probiootikumide garanteeritud tase, millel on tõestatud soolte tervist parandav ja tugevale immuunsüsteemile kaasa aitav mõju. Sobib kassidele ka siis, kui kõhulahtisus on seotud stressi, antibiootikumiravi või toidumuutusega. Aitab parandada kassipoegade feklaalide kvaliteeti.

 • FortiFlora Canine – koertele mõeldud toidulisand. Mikrofloora tasakaalustamatusega seotud gastroenteriidi ja kõhulahtisuse kontrolli all hoidmiseks. Mikrokapseldatud probiootikumide garanteeritud tase, millel on tõestatud soolte tervist parandav ja tugevale immuunsüsteemile kaasa aitav mõju. Sobib koertele, keda vaevab stressist, antibiootikumidest või toidumuutumisega seotud kõhulahtisus või enteriit. Aitab parandada kutsikate fekaalide kvaliteeti. 

 • UR Urinary Feline – erisööt kassile, kellel on kuseteede haigused. Soodustab kuseteedes struviitkivide lahustumist, vähendab struviit- ja oksalaatkivide taastekkimise ning idiopaatilise tsüstiidi riski. Soodustab alaküllastunud uriini teket. 

 • JM Joint Mobility Canine – erisööt liigeseprobleemidega koertele. Pikkade ahelatega põletikuvastaste oomega-3-rasvhapete, mõõduka kalorisisalduse ja võimendatud antioksüdantidega koostis, millel on tõestatud liikuvust soodustav toime. Sobib ka tervetele koertele, kellel on eelsoodumus liigeseprobleemide tekkeks.

 • DM Diabetes Management Felineerisööt diabeetilisele kassile. Vähese süsivesiku ja suure proteiinisisaldusega koostis, mis teaduslikult tõestatult vähendab eksogeense insuliini vajadust. Sobib ka kassile, keda vaevab krooniline kõhulahtisus või enteriit.

 • HP Hepatic Canine – erisööt maksahaigetele koertele. Valmistatud koostitest, millel on tõestatud ringleva ammoniaagi tasemeid alandav toime. Suure energia-, mõõduka proteiini- ja madala vasesisaldusega koostis. Toit on näidustatud ka portosüsteemse šundi, vase metabolismihäire, piroplasmoosi, babesioosi, leptospiroosi, leishmanioosi ja hepaatilise entsefalopaatia korral. 

 • HP Hepatic Feline - erisööt maksapuudulikkuse/haigusega kassile. Toit on näidustatud ka kolangiidi, kolestaasi, hepatiidi,  portosüsteemse šundi, vase metabolismihäire või hepaatilise entsefalopaadi korral.  Toit on valmistatud valitud proteiiniallikatest. Suure energia-, mõõduka proteiini- ja madala vasesisaldusega koostis. Suure energia-, mõõduka proteiini- ja madala vasesisaldusega koostisäga heade maitseomadustega. 

 • DRM Dermatosis Canine – erisööt koerale, kes vaevleb nahahaiguste all. Toidu koostises on rohkelt nahale mõeldud toitaineid, valitud ja piiratud proteiiniallikaid ning põletikuvastaseid oomega-3-rasvhappeid. Sobib kasutamiseks juhul, kui koer vaevleb põletikulise või allergilise dermatoosi, ebasoodsate toidureaktsioonide või väliskõrvapõletiku all. Sobib naha haavaparanemise ja naha taastumise perioodiks või põletikulise soolehaiguse kontrollimiseks.