Treening

PetCity treeningkeskus
PetCity treeningkeskus

Olenemata sellest, kas oled noor või vana, esmakordne või korduv koeraomanik, tuleb hoida oma teadmised aja- ja asjakohased. Viimastel aastatel on koerte psühholoogia, füsioloogia ja sotsioloogia valdkondades tehtud uusi avastusi ja murrangulisi uuringuid, tänu milledele oleme õppinud oma neljajalgseid sõpru paremini tundma ja paremini aru saama sellest, kuidas nad õpivad. Tulge ja avastame seda maailma koos.

PetCity kutsikakool

PetCity kutsikakool on parim koht oma lemmiku tundma õppimiseks ja koostööl, usaldusel ning austusel põhineva suhte rajamiseks. Kohtumistel räägitakse kõigest, mida koeraomanikul vaja teada oma neljajalgse lemmiku kohta ja vastatakse ka küsimustele, mis on seotud sõnakuulelikuse, hooldamise, treenimise, jalutamise jpm. Lisaks sellele on alati teretulnud kõik täiendavad küsimused, sest koerad nagu me teame on väga erinevad ja erilised. Osaleda saavad igas vanuses inimesed koos kutsikaga, kes on 8 nädalat kuni 6 kuud noored.

Tutvu PetCity kutsikakooli treeningkavaga >>

Registreeru PetCity kutsikakooli  info@petcity.ee

PetCity Arena on kaasaegsete võimalustega avar sisetreeningsaal PetCity lemmikloomakeskuses. PetCity Arenal on võimalik läbi viia erinevaid koerte treeninguid, koerakasvatajate kokkutulekuid, lemmiku sünnipäeva jpm.
Lisaks on siin mugav korraldada erinevaid näitusi, esitlusi ja ettevõtte koolitusi-seminare. Saal mahutab kuni kolm näituseringi.

Treeningsaal: 260 m²
Näituseringid: kuni 1
Istekohti: kuni 120
Seisukohti kuni 160
Dataprojektori kasutamise võimalus.

PetCity treeningkeskuse hinnakiri

TreeningudHind
Kutsikakool (8h) 125 € 
TreeningsaalHind
E-R 8:00-17:00 15 €/h
E-R 17:00-21:00 20 €/h
L-P 8:00-21:00 20 €/h

PetCity treeningkeskuse teenused