Treening

PetCity treeningkeskus
PetCity treeningkeskus

Olenemata sellest, kas oled noor või vana, esmakordne või korduv koeraomanik, tuleb hoida oma teadmised aja- ja asjakohased. Viimastel aastatel on koerte psühholoogia, füsioloogia ja sotsioloogia valdkondades tehtud uusi avastusi ja murrangulisi uuringuid, tänu milledele oleme õppinud oma neljajalgseid sõpru paremini tundma ja paremini aru saama sellest, kuidas nad õpivad. Tulge ja avastame seda maailma koos.

PetCity kutsikakool

PetCity kutsikakool on parim koht oma lemmiku tundma õppimiseks ja koostööl, usaldusel ning austusel põhineva suhte rajamiseks. Kohtumistel räägitakse kõigest, mida koeraomanikul vaja teada oma neljajalgse lemmiku kohta ja vastatakse ka küsimustele, mis on seotud sõnakuulelikuse, hooldamise, treenimise, jalutamise jpm. Lisaks sellele on alati teretulnud kõik täiendavad küsimused, sest koerad nagu me teame on väga erinevad ja erilised. Osaleda saavad igas vanuses inimesed koos kutsikaga, kes on 8 nädalat kuni 6 kuud noored. Õppekavaga saate tutvuda kui vajutate siia >>. Tutvu PetCity kutsikakooliga või registreeri siin >>.

PetCity koertekool

PetCity pakub koertele ja nende omanikele treenimise võimalusi ka siis kui sinu neljajalgne sõber on vanem kui 6 kuud või tema vanus on mineviku tõttu ebaselge (näiteks varjupaigast võetud sõber). Royal Canin Arena PetCity’s toimuvad nii konsultatsioonid kui ka eratreeningud >>. Soovi korral saab lemmiku jätta ka meie juurde päevahoidu, ööpäevaks või terveks nädalaks, et me saaksime tegeleda näiteks tema käitumise probleemide lahendamisega või temale uute oskuste õpetamisega. Lisainfo konsultatsioonide või eratreeningute kohta, saate siim.oja@petcity.ee  PetCity Rannamõisa keskuse koolitaja-instruktorile kirjutades.

PetCity Rannamõisa lemmikloomakeskuse koolitaja-instruktor

PetCity Rannamõisa lemmikloomakeskuse koolitaja-instruktor Siim Oja on viimased kaheksa aastat tegelenud professionaalselt koerte ja inimeste koolitamise ning treenimisega nii avalikus- kui ka erasektoris. Lõpetanud Sisekaitseakadeemia Teenistuskoerte Koolituskeskuses erinevaid koolitusi alustades baaskursusest kuni instruktori kursuseni välja. Lisaks sellele on ta osalenud paljudel riigisisestel kui ka rahvusvahelistel koerateemalistel koolitustel, täiendanud oma teadmisi lugemuse ja koerte käitumise uurimisega.

PetCity treeningsaal

Royal Canin Arena PetCity on kaasaegsete võimalustega avar sisetreeningsaal PetCity lemmikloomakeskuses. Royal Canin Arenal on võimalik läbi viia erinevaid koerte treeninguid, koerakasvatajate kokkutulekuid, lemmiku sünnipäeva jpm.
Lisaks on siin mugav korraldada erinevaid näitusi, esitlusi ja ettevõtte koolitusi-seminare. Saal mahutab kuni kolm näituseringi.

Treeningsaal: 400 m²
Näituseringid: kuni 3
Istekohti: kuni 200
Dataprojektori kasutamise võimalus.

PetCity treeningkeskuse hinnakiri

TreeningudHind
Kutsikakool (8h) 125 € 
Konsultatsioon 30 € 
Eratreeningud 20 € 
Koduvisiit Tallinna piires 10 € 
Koduvisiit väljaspool Tallinnat 0.25€/km + 10 € 
TreeningsaalHind
E-R 8:00-17:00 15 €/h
E-R 17:00-21:00 20 €/h
L-P 8:00-21:00 20 €/h

PetCity treeningkeskuse teenused