Treening

Treening

KliendikaardigaKliendikaardiga 25,00 €

Tavahind 25,00 €

PetCity Hill's treeningsaali rendivad mitmed koeratreenerid. Nii on võimalik meie saalis käia erinevate treenerite juures nii kutsikakoolis kui ka näitusetrennis. 

 

SAALI RENT
 
Saali BRONEERITUD AEGU SAAB VAADATA SIIT. Saali aja broneerimiseks võta ühendust aadressil treening@petcity.ee või helista numbril +372 523 5323
 

Treeningsaal on avatud: E-P 10:00-21:00 ning maksab E-R 10:00-15:00 20€/h, 16:00-21:00 25€/h. L-P 25€/h

PetCity treeningsaal on kaasaegsete võimalustega avar sisetreeningsaal PetCity Rannamõisa lemmikloomakeskuses. PetCity Hill's treeningsaalis on võimalik läbi viia erinevaid koerte treeninguid, koerakasvatajate kokkutulekuid, lemmiku snnipäeva jpm. Lisaks on meie juures mugav korraldada erinevaid näituseid, esitlusi ja ettevõtte koolitusi-seminare. Saalis on peegel-sein, mis võimaldab koera treenimise teha eriti efektiivseks. 

TREENINGSAALIST:

- Treeningsaal: 260 m²
- Näituseringid: kuni 1
- Istekohti: kuni 120
- Seisukohti kuni 160
- Konverentsilauad: 3
- Toolid: 50
- Kohviautomaat


TRENNID JA TREENERID
 
Soovid tulla kutsikakooli, trenni või õppida hoopis rallikuulekust? Leia treener, lepi kokku aeg ning tule kooli!
NB! VÕTA ÜHENDUST OTSE TREENERIGA!
 
 
 
TREENERITE TUTVUSTUS JA KONTAKT:

PIRET KANNIKE

TREENINGUD TOIMUVAD: esmaspäev, kolmapäev – kella 17:00 – 22:00

KONTAKTID: piret.kannike@gmail.com,(eesti ja inglise keel erandjuhtudel)

TUTVUSTUS: Ole atesteeritud koerte koolitaja alates 2008 a. Juhendan kutsikakooli gruppe, mille programm on ainulaadne ja erandlik, muutes ja täiendades pidevalt programmi vastavalt oma kogemustele ja uue õpitule. Minu parimad õpetajad on hundid ja karjaloomad, kelle käitumist ma koos oma ala spetsialistidega jälgin ja analüüsin. Ma ei tolereeri kurjust, valu, hirmu ja ähvardamist koera kasvatusel ja koolitusel. 

TREENINGUD: kutsikakool, eratunnid, kodukonsultatsioon
PLANEERITUD TREENINGUD:

8.09 17.00 Alustab kutsikakool inglise keeles / Puppy School (in English)

Treeningud (eesti keeles) toimuvad:
Esmaspäeviti 17.00–22.00
Teisipäeviti 17.00–22.00
Kolmapäeviti 17.00–22.00

 

GERLIN GIL

TREENINGUD TOIMUVAD: Kokkuleppel grupiliikmetega- võta ühendust ja uuri.
KONTAKTID: gerlin@canisfamiliaris.ee, +372 56958726 või kirjuta mulle Facebookis. Annan tunde eesti ja inglise keeles.

Loe lisa ka minu veebilehelt! 

TUTVUSTUS:

Olen Victoria Stilwell Academy for Dog Training and Behavior ja Nordic Education Centre for Ethical Dog Trainers vilistlane. Õpin ja täiendan end edasi, viies end kurssi koerte treenimist puudutavate teadusuuringutega ja osaledes erinevatel seminaridel, kursustel ning treeningutel. Minu suurimad eeskujud treeneritest on Victoria Stilwell, Turid Rugaas, Zak George.

Minu treeningud keskenduvad ikka omaniku õpetamisele - kuidas enda koeraga edukalt igapäevaelus hakkama saada ning enda suhet koeraga hoida ja tugevdada. Enda koertega harrastan agilityt, rallikuulekust ja iseseisvalt õpime trikke, võimleme. Koerad on alati olnud mu pereliikmeteks ja õpetajateks.

Mida õpime kutsikakoolis (8x55min kontakttunnid treeningsaalis ja 1x2h online)?:

 • Koerte kehakeel ja stressisignaalid
 • Koera arenguetapid ja mida neis tähele panna?
 • Millised treeningmeetodid on meil olemas koerte eetiliseks treenimiseks ja kuidas neid kasutada?
 • Kuidas ennetada erinevaid probleemkäitumisi?
 • Õpime baasoskusi! (rihmas liikumine, olulised käsklused, kuidas koeri omavahel tutvustada, mida jälgida mängus jpm)
 • Õpime valiku kehatunnetuse harjutusi, veidi trikke ja mänge ning teeme ninatööd

Kuidas toimub käitumisnõustamine? Käitumisnõustamine on personaalne konsultatsioon koos ühise koera vaatlemisega, mille käigus arutatakse erinevaid võimalusi probleemkäitumise lahendamiseks ja lepitakse kokku treeningplaanis või pakutakse koeraomanikule võimalust analüüsida enda koera käitumist ja veenduda, kas kõik koera vajadused on täidetud. Konsultatsioon kestab kuni 2h.

TREENINGUD: Kutsikakool (kutsikad al 3 elukuust), privaattunnid (igas eas koertele), kutsikavõtu eelne konsultatsioon ja murekoerte käitumisnõustamine. Registreerimiseks kirjuta Gerlinile! 

NB! Kutsikakooli esimene tund kestab 2h ja toimub videosilla teel!

 

MAIRE ÕUNMAA

TREENINGUD TOIMUVAD: laupäev – kella 10:00 – 13:00
KONTAKTID: +372 50 89 504, maire.ounmaa@gmail.com (eesti ja vene keel)

TUTVUSTUS: 

EKL atesteeritud koolitaja Maire Õunmaa

Aastal 2005 tuli meie perre slk Margman Diffany ( koduselt Diffy)  ning tema ongi suur põhjus miks ma üsna pea koeraspordi maalima sukeldusin. Diffyga harrastasime erinevaid alasid ja sooritasime arvukalt võistlusi/eksameid. Tulemused – KK3, 2010 PJK tšempion, SK võitja, BH, FH1, RH-FL-B, RH-F-A. Ta elas pika ilusa elu ja lahkus vikerkaare taha 14,5 aastaselt.

Minu teine koer Margman Yamaica (koduselt Maika) tuli meie perre aastal 2009. Maikaga olen samuti osalenud aktiivselt erinevate alade võistlustel/eksamitel. Tulemused: KK2, SK2, BH, RH-FL E, RH-T E. Maika naudib praegu pensionäri elu.

Ega kaks ilma kolmandata jää ja  kolmas koer tuli meie perre aastal 2017 Schwarze Libelle Agatha (koduselt Gata). Ta on kahest vanemast koerast palju temperamentsem, nagu tööliin ikka. Agatha on juba osalenud mõnel võistlusel ja eksamil.

Koerasport on tore aga kõige oluliseks pean, et mõistaksite oma koeraga teineteist ning teie kooselu oleks mõnus ja muretu!

2017 asutasin OÜ Diffy & Maika – https://www.facebook.com/OÜ-Diffy-Maika-401319470227724/

TREENINGUD: Jätkukoolitus kutsikatele, kes on läbinud kutsikakooli.
PLANEERITUD TREENINGUD: 08.10.2022 alustab uus kutsikakool!

BIRGIT NILISK

TREENINGUD TOIMUVAD: reedeti - kell 18:00 - 21:00
KONTAKTID: +372 553 4350, birgit.nilisk@gmail.com

TUTVUSTUS:

Koertega olen koos olnud nii kaua kui mäletan. Alati on koertega olnud minul "eriline" kontakt juba maast madalast. Kodus on 3 Orientaali (kassi), Ida-Euroopa lambakoer, 2 Kääbuspincherit ja 8 dobermanni. Varasemalt ka tööliini saksa lambakoer ja vene hurt lisaks erinevatele segaverelistele. Läbi elu on mind saatnud võrdlemisi keerulised koerad, "katkised" koerad. Mingi valemiga olen saanud nende kõikidega sina peale, lähenenud individuaalselt ja tunnetuslikult.

 


Treenin oma kogemusele toetutes arvestades õpitut ja kogetut ning katsetatut.
Treenin tasemeteni BH, KK1, KK2 ja KK3.
Oman tulemust töökatsetes oma koertega nii eksamitel, kui ka poodiumikohad võistlustel: BH, KK1, KK2, KK3
2014- alustasin treeninguid Tatjana Tsernjakova käe all oma 2 dobermanniga. Tehtud said töökatsed tasemetes BH, KK1, KK2 ja KK3. Samuti kaitsetreeningud ning jäljekoolitus.
2016- astusin Eesti dobermanniühingu juhatuse liikmeks.
2016- asutasin dobermanni kenneli The Poker-Rex.
2017- asutasin Eesti dobermannide Päästeseltsi. Tänaseks võin olla kindel, et enamus dobermanne Eestis, kes vajavad abi, leiavad minu juurde tee. Ma majutan neid kui vaja, nõustan omanikke, käin annan individuaalseid trenne käitumishäirete puhul, majutan dobermanne, kes on inimest rünnanud ja seetõttu ei võeta neid kuskile hotellidesse ega hoidu. Leian loovutatud koertele uued kodud, hindan uute omanike sobivust ja valin uusi omanikke nagu oma kasvandikele. Olen võtnud vastutuse olla 24/7 tugi neile, kui vaja. Siiani 4 aasta jooksul ümber kolitud üle 30-st koerast, on vajanud koerast mitte oleneval põhjusel uut kodu, ehk läinud teisele ringile, vaid 1 dobermann.
2017- alustasin treenngute andmist vastavalt nõudlusele ja sealt arenes see edasi
2021- läbisin Eesti Kenneliidu koolitaja baaskursus


Viimase 4 aasta jooksul on läbi käinud palju koeraomanikke, kes ei ole abi saanud traditsioonilistest treeningutest. See on ka loomulik, sest kui on käitumishäire, siis ühistreeningus istu ja lama selgeks saamine ei ole abiks. Minu viis asjale läheneda on ehk teine. Pigem keskendun ma omanikule. Kuna valdav enamus probleemkäitumist esineb teatud situatsioonides või olukordades, siis on oluline töötada probleemi likvideerimisel just vastavas olukorras või situatsioonis ehk siis lähen kohale kas siis koju, tänavale, kus probleem esineb ja tehnika valime vastavalt indiviidile, olukorrale ja parimale ning kõige efektiivsemat ja valutut viisi silmas pidades. Keskendun paljus enamasti kehakeelele, hääletämbrile ja karjakäitumisele. Õpetan koeraomanikku lugema koera ja ennetama soovimatut käitumist. Õpetan passiivset mõjutust ja premeerimist.

TREENINGUD:

 • kutsikakool (pea iga kuu alustab uus grupp, kursus koosneb 2 loengust ja 8 treeningtunnist).
 • jätku kuulekus (tegemist on liikuva grupiga, ehk siis saab liituda jooksvalt.
 • individuaaltreeningud saalis
 • treeningud kodus ehk koduvisiidid (kutsika starter ABC, probleemkäitumine jpm)
 • probleemkäitumise treeningud
 • tänava kuulekus

PLANEERITUD TREENINGUD:

 • TREENINGUD TOIMUVAD: reedeti 18.00 – 21.00
 • UUED kutsikakoolid algavad reeglina igal kalendrikuul (küsi rohkem planeeritud treeningute kohta otse treenerilt)

KÄTLIN PALMISTE

TREENINGUD TOIMUVAD: pühapäeviti 14:00 – 16:00
KONTAKTID: majesticdogkoertekool@gmail.com (eesti ja inglise keel), https://www.majesticdogkoertekool.com/

TUTVUSTUS:

Oma esimese kogemuse koera õpetamisel, sain aastal 1997, oma esimese koeraga, kelleks oli keskmist kasvu segavereline koer Rex.

Mul puudusid igasugused teadmised ja õpetasin teda sõbrannalt laenatud raamatu järgi. Koer oli tubli ja kiire õppija ning tänu temale tekkis mul tõsine huvi koerte koolitamise vastu. Hiljem täikasvanuna valisin juba teadlikult sellise isepäise tõu nagu Shar Pei, väljakutseks endale ja tõestamaks, mu usku, et igat koera saab koolitada.

Praegu kasvab minu peres 5 Shar Pei tõugu koera. Oma koertega olen osalenud treeningutel erinevate treenerite juures ja käinud ka võistlustel SK-s, KK-s ja RK-s ning ka BH eksamil. Oma treeningud püüan üles ehitada nii, et oleks huvitav nii koertele kui ka nende omanikele ja lisan ka harjutusi erinevatest kuulekusaladest. Eraldi viin läbi ka kusikakooli, mis koosneb 10 tunnist, 4-8 kutsikat grupis, alates 3-kuust.

Kutsikakooli põhieesmärk on nende omavaheline sotsialiseerimine, aga võtame läbi ka lihtsamad kuuletumisharjutused.

Räägime ka üldisest kutsika kasvatusest, koera kehakeelest, hooldamisest, rihmadest/traksidest, toitumisest, tervisest jne. Minu poole tasub pöörduda ka käitumisprobleemidega koeraga. Vajaduse korral saab teha individuaalse konsultatsiooni.

Tegelen pidevalt enesetäiendamisega, osalen koolitustel ja loengutel.

Hetkel on mul pooleli protsess saamaks Eesti Kenneliidu poolt atesteeritud koertekoolitajaks.

TREENINGUD: Kutsikakool, probleemkäitumine, kuulekus.

 

KRISTA LAANET

KONTAKTID: +372 50 373 880, info@koertetrennid.ee, www.koertetrennid.ee

TUTVUSTUS:

Krista Laanet on koolitanud 14 aastat just väikesekasvulisi koeri, korraldanud sülekoertele mängutunde ja nõustanud probleemkäitumisega sülekoerte omanikke nii trennisaalis kui ka Zoomi vahendusel. Ta on koolitanud sülekoerte kutsikaid ja viinud läbi Agilitrick rajajooksu ja trikitrenni koolitust igas vanuses koertele. Suurim heategevuslik koolitus toimus Sillamäelt päästetud 98 chihuahua uuele omanikule. Ka Peterburi prügilatest Eestisse toimetatud väikesekasvulised koerad on saanud just tema juhtimisel oma esimesed käitumisoskused.

Krista on kirjutanud artikleid erinevatele ajakirjadele sülekoerte koolitamisest ja nende seltsielust.Ta korraldab ka rihmas liikumise tänavatrenne ja kohvikukoolitusi koertele ning kotis ja puuris püsimise trenne. Krista on olnud koeraspordiklubi Koerus pikaajaline treener, 3 aastat Eesti Chihuahua Klubi esimees ja Chihuahua Sõprade Liidu esimees juba 14 aastat. Krista Laanet on raamatu "43 trikki koertele" autor, mille fotodel näitavad trikke ette tema koolitatud koerad.

Krista trennid on erilised, vaid väikest kasvu koerte vajadust ja võimekust arvestav. Tema trennivahendid on ainulaadsed ja huvitavad leiutised, mida ei leia kuskilt mujalt maailmas. Tema trennivahendeid on nii palju, et nende mahutamine vajab eraldi ladu. Need on vastu pidanud 14 aastat, sest nende eest hoolitseb ta visalt, need on alati terved ja puhtad, nii nagu ka 65 erinevat nuputamismängu, millega koerad kahes trennisaalis mängida ja nuputada saavad. Krista on välja töötanud ka spetsiaalsed trennipüksid koertele, et saalipõrand alati puhtaks jääks ja omanikud ei peaks koertega treenimise ajal pissidraamasid pidama.

Krista suudab rahustada ka kõige murelikuma koeraomaniku ja koerad on temasse armunud. Tema karisma ja soojus kutsub ikka ja jälle koertega trenni tulema. Hetkel on jätkutrennides koerad, kes on terve oma elu just Krista trennides käinud. Vanim neist on 14,5-aastane. See ongi ühe koertetreeneri tõeline saavutus ning tunnustus.

Koerte õpetamine on tema jaoks hobi ja kirg. Huvi trikkide vastu tekkis tal kunagi oma koeraga kutsikakoolis käies. Krista usub, et enamik koeri on õpihimulised, sest neile meeldib koos peremehega aega veeta ja tähelepanu kogeda, mõnus treening on neile nagu meeldiv ja arendav mäng. Omanik aga õpib koos tegutsedes oma lemmikut paremini mõistma ning talle sobivaid tegevusi leidma. Õppimine teeb koera õnnelikuks ja tema omaniku uhkeks!

TREENINGUD:

Sülekoerte kutsikakool

Sülekoerte mängutund

Probleemkäitumisega sülekoerte grupid

 • TREENINGUD TOIMUVAD:igal pühapäeval kell 10.30-14.00

AET LEEMET

TREENINGUD TOIMUVAD: teisipäev - kella 11:00 - 12:00, pühapäev – kella 18:00 - 21:00
KONTAKTID: aetleemet1@gmail.com (eesti, vene ja inglise keel)
TREENINGUD: rallikuulekuse treeningud

MARIANNA NARUSSON

TREENINGUD TOIMUVAD: neljapäev – kella 13:00 – 21:00
KONTAKT: starkdog.info@gmail.com, tel 5821 0306

TREENINGUD: kutsikakool, näitusetreeningud jne


 

Sarnased teenused:

Kõik teenused