7 jõulukingi ideed, mis teevad koerad õnnelikuks! - Blogi - PetCity.ee

16.11.2022

7 jõulukingi ideed, mis teevad koerad õnnelikuks!

Jõulumelus poodi astudes võib vahel kingivalik silme eest kirjuks võtta. Antud artiklisse kogusime kokku kingiideed, mille abil saad enda koera jõulukuul kindlasti rõõmustada.

7 jõulukingi ideed, mis teevad koerad õnnelikuks!

Mänguasjad. Mängulust ja uudishimu on terve koera tunnused! Tee oma lemmikule üllatus ja kingi talle uus mänguasi! PetCity tootevalikus on lelusid väga erinevate mängustiilide armastajatele! Mõnele koerale meeldivad enim tirimismänguasjad, teisele pehmed piiksuga mänguasjad või hoopis pallid ning lendavad taldrikud. Katsu välja selgitada, milline on Sinu koera lemmik mänguasi.

Vaata kõiki koerte mänguasju SIIT.

Mänguasjad jõuludeks:
Beeztees koera mänguasi Xmas piparkook 5,49 €
Kong Holiday Squeaker pallid koerale, 6tk 10,99 €

Nina tööle! Koerte jaoks on nuuskimine rahustav ja kasulik mentaalne tegevus. Paku enda lemmikule nina- ja mõttetööd vahvate interkatiivsete mänguasjade või nuuskimismati abil. PetCity kauplustes on hea valik Nina Ottosoni interaktiivseid mänguasju, mille lahendamisel koer kasutab usinalt oma haistmismeelt. Samuti saad kodus ära peita maiuseid või kuivtoitu ning seejärel julgustada koera neid üles otsima.

Nuuskimiseks:
Hea Hoog nuuskimismatt 36,90 €
Nina Otosson interaktiivne mänguasi Dog Smart 16,90 € 13,52€
Nina Ottosson Treat Tumble maiusepall 10,99 € 8,79€


Õpeta enda lemmikule midagi uut! Trikkide õpetamine ja koera treenimine kasvatab omaniku ja looma vahelist sidet. Õpeta koer üle tõkke hüppama, mänguasju korvi koguma või maiust nina peal hoidma.

Jalutuskäik koos teise koeraga. Koertele meeldib maailma avastada, miks mitte kinkida oma koerale jalutuskäiküheskoos mõne tema sõbraga. Kui koerad on tublid ja sobivad omavahel hästi kokku, saavad nad ehk jalutuskäigu lõpus ka mängida või koertepargis lahtiselt ringi joosta. 

Loodusesse matkama ja nuuskima! Vii oma koer seiklema. Üheskoos uue matkaraja või metsatuka avastamine on meeldejääv elamus nii sulle kui su koerale. Ehk leiate ka mõne metsaelaniku käpajäljed, mida koer saab nuuskida. Uute kohtade avastamine on koerte jaoks põnev ja arendav.

Maitseelamused. Kingi oma koerale turvalisi ja tervislikke maiuseid. PetCity kauplustest leiad rikkaliku valiku erinevaid maiuseid. Näiteks Best Barf pakub külmkuivatatud naturaalseid maiuseid, mis on valmistatud Eestis. Samas miks mitte lasta oma koeral proovida mõnda taimset maiust nagu näiteks uued Fruitables imemaitsvad maiused kõrvitsast. Või midagi tervislikku nagu näiteks on suuhügieeni jaoks olemas Edgard Cooper Dental maiused.

Maiused:
Best Barf advendikalender 15,99 €

Edgard Cooper Dental maius, õuna ja eukalüptiga 5,29 € 4,23 €
Fruitables Biggies koera maius maapähklivõi/banaan 11,99 € 7,99 €

Hea närimine. Närimine on koerale samuti pingeid maandav ja mõnus tegevus. Paku oma koerale kvaliteetseid, ohutuid närimisasju. PetCity kauplustest leiab innukatele närijatele igasuguseid põnevaid tooteid. Näiteks on närimiseks suurepärased Kong kummist toiduga täiedetavad mänguasjad. Samuti on poe tootevalikus naturaalsed närimismaiuseid, mille koer võibki lõpuks täielikult ära süüa. Näiteks leiab poodidest närimiseks ja maiustamiseks kalapatse, sea kärssasid, põdrasarvi ja isegi veise hingetoru.

Närimiseks:
Pala koera maius, põhjapõdrasarv 7,49 €
Kong koera närimismänguasi Squeezz Dental pall 13,99 €
Fish4Dogs Sea Jerky Whopper koeramaius 17,99€ 14,39 €

 

Tuletame meelde, et koerad on sotsiaalsed loomad ning nad soovivad üle kõige koos olla oma perega. Iga uus, positiivne kogemus rikastab Su koera elu, sellepärast võimalda koerale oma aega, see on tema jaoks suurim kink elu. PetCity aitab sul aga selle ühise aja veelgi erilisemaks ja lõbusamaks teha!

Ilusat pühadeaega!

Seotud tooted:

PetCity Blog:

 • Kuidas kaitsta oma koera talvel?

  Kuidas kaitsta oma koera talvel?

  Loe edasi

 • Kuidas tuua oma lemmik loomakliinikusse

  Kuidas tuua oma lemmik loomakliinikusse

  Loe edasi

 • Ettevaatust, õues on pime ja külm! Lemmiku riietamise ja ohutuse ABC

  Ettevaatust, õues on pime ja külm! Lemmiku riietamise ja ohutuse ABC

  Loe edasi

Kõik postitused