Kuidas lemmikule jõulukinki valida

Kuidas lemmikule jõulukinki valida

Lemmikule jõulukinki valides on peamisteks märksõnadeks kvaliteet ja praktilisus. Uurisime PetCity klientide jõuluostukorvi ning panime pingeritta lemmikute lemmikkingid.

Maitsev kõhutäis ja tervislik advendikalender

Raske on leida lemmiklooma, kes ei tunneks rõõmu toidust! PetCity valikust leiad enda sõbrale – kassile ja koerale, superhinnaga Hill’s, Pro Plan, Cat Chow, Applaws ja Edgard Cooper kvaliteettoitusid, kusjuures kliinikust leiad soodushinnaga ka erakordselt tõhusa Hill’s Metabolic dieettoidu. Kusjuures, selle aasta jõulupakkumises on heade hindadega saadaval nii konservid, kuivtoitud kui ka isegi Mush toortoit! Loomulikult on meie valikus ka advendikalender ning palju armastatud maiuseid ja närikaid Mark + Chappellilt, Boxbylt ja Best Friendilt.

Vajalikud hügieenitarbed kassidele

Mis võiks olla parem kingitus kui praktiline toode, mida sinu nurrumootor nagunii igapäevasel vajab? Hellita enda hiirekuningat uue liivakastiga ning katseta uue huvitava liivaga. Meie valikust leiad populaarseid savi- ja maisiliivasid, tuntuid silikaatliivasid, keskkonnasõbralikke liivasid ning eksootilisemaid, pähklikoorest tehtud kassiliivasid. Must-be kassiomaniku kingitus on kindlasti ka üks tõhus lõhna- ja plekieemaldaja või lõbus mänguasi.

Mugavad ja trendikad riided

Ei ole olemas halba riietust, on halb ilm! Selleks tarbeks oleme kõiki koeraomanikke rõõmustanud Hurtta ja Rukka kvaliteetriiete suure allahindlusega. Nüüd saad enda sõbra kingikotti pista veekindla vihmajope, pikakarvalise koeraomaniku must-be porikombe või erakordselt sooja talvejope. Valik on sinu!

Alati oodatud mänguasjad

Mitte ühestki kingikotist ei tohiks puududa mänguasi! PetCity kauplustest leiad laia valiku üliarmsaid jõululelusid Beezteesilt aga ka armastatuid KONG lelusid kassidele ja koertele.