PetCity lemmikloomapoed ja Wolt loovad Tallinnas uue kullerteenuse

PetCity lemmikloomapoed ja Wolt loovad Tallinnas uue kullerteenuse Sellest nädalast alates saavad Tallinna loomasõbrad tellida oma lemmikutele loomatooteid PetCity lemmikloomapoodidest Wolt kullerteenuse abil. Valikus on üle 300 toote nii koertele, kassidele kui teistele lemmikloomadele, uus teenus katab kohalekande kogu Tallinna ulatuses ja lisaks ka Viimsi.

Wolti kullerid kannavad tellitud lemmikloomatooted Tallinna piires laiali viiest PetCity poest: Rannamõisast, Laagrist, Nautica ja Tähesaju keskusest ning Viimsist. Kojukanne tagatakse tunni aja jooksul. PetCity regioonijuhi Margit Villipi sõnul pole Tallinnas lemmikloomade eest hoolitsemine kunagi nii lihtne olnud. „Kui olete ise hõivatud, hoiate silma peal kaugõppel lapsel või pelgate kontakte avalikus ruumis, siis Woti kullerid toovad kõik lemmikloomale vajalik tunni jooksul kontaktivabalt otse teie ukse taha“, lisas Villip. Kontaktivaba teenus käivitub esialgu Tallinna piirkonnas, kuid kõikjal eestis on avatud ka PetCity loomapoed- ja kliinikud ning töötab ka PetCity e-pood.

 

Wolti Eesti partnersuhete juht Sandra Maureri sõnul on lemmikloomatoodete kullerteenus ettevõtte jaoks Eestis esmakordne, kuid sarnased teenused on juba edukalt käivitatud mujal Euroopas.

 

Teenuses pakutava 300 toote valikus on nii kasside kui koerte kuivtoite, konserve, maiuseid ja mänguasju, samuti kassiliivad ja väikeloomade toidud ning allapanud.

 

Teenuse kasutamiseks peab tellijal olema nutitelefoni laetud Wolti rakendus, kust tuleb valida PetCity kategooria. Toodete tellimiseks peavad rakendusse olema sisestatud pangakaardi andmed, maksed toimuvad sarnaselt teistele Wolti maksetele automaatselt.

 

PetCity on Baltimaades tegutsev Eesti kapitalil põhinev lemmikloomapoodide ja -kliinikute kett, millel on 19 kauplust ja 8 kliinikut üle Eesti.

 

Wolt on rahvusvaheline laialikande- ja kullerteenuseid pakkuv ettevõte, mis tegutseb lisaks Eestil kümnetes Euroopa riikides