PetCity koertekoolis saab targaks nii omanik kui koer

Olenemata sellest, kas oled noor või vana, algaja või kogenud koeraomanik, tuleb end pidevalt asjakohase informatsiooniga kursis hoida. Viimastel aastatel on koerte psühholoogia, füsioloogia ja sotsioloogia valdkonnas tehtud uusi avastusi ja murrangulisi uuringuid, tänu millele oleme õppinud oma neljajalgseid sõpru paremini tundma ning paremini aru saama sellest, kuidas nad õpivad ja mida tunnevad. Tulge ja avastame seda maailma koos.

PetCity pakub omaniku osalusega treenimisvõimalusi koertele, kes on vähemalt kaks kuud vanad (käes teine vaktsiin), noortele või täiskasvanueas lemmikutele ning samuti nendele, kelle vanus on mineviku tõttu ebaselge (näiteks varjupaigast võetud loom). Rannamõisa tee 8 asuvas PetCity lemmikloomakeskuses toimuvad nii individuaalsed konsultatsioonid kui ka personaalsed eratreeningud. Soovi korral saab koera jätta ka lemmikloomahotelli kas päevaks, ööpäevaks või nädalaks, et saaksime tegeleda näiteks tema käitumisprobleemide lahendamisega või talle uute oskuste õpetamisega. Lisainfot hotelli kasutamise võimaluste kohta saate vaadata siit. Konsultatsiooni või eratreeningu soovi korral tutvuge hindadega, klõpsates siia või küsige lisainfot PetCity Rannamõisa keskuse koolitaja-instruktorilt siim.oja@petcity.ee.PetCity Rannamõisa lemmikloomakeskuse koolitaja-instruktor Siim Oja on oskuslik koerte koolitaja ja treener, kes on end täiendanud Sisekaitseakadeemia Teenistuskoerte Koolituskeskuses.

Konsultatsioon

Esimene kohtumine toimub konsultatsioonivormis, mille käigus selgitame välja, millised on lemmiku omaniku ootused ja koera isiksus. Seeläbi saame teada, millises suunas koos edasi liikuda. Kui mõistame oma lemmikut, siis teame, kuidas teda paremini õpetada, treenida, koolitada, milliseid muutusi vajab tema elukeskkond või kuidas vähendada häirivat probleemset käitumist. Konsultatsioonid toimuvad PetCity lemmikloomakeskuses Rannamõisa tee 8. Tulge ja leiame üheskoos teile ja teie lemmikule sobiva lahenduse. Vajadusel saab jätkata eratreeningutega.

 

Eratreening

Eratreeningud toimuvad PetCity lemmikloomakeskuses Rannamõisa tee 8 või vastavalt kliendi vajadustele erinevates asukohtades üle Eesti. Koolituste teemadeks on muu hulgas sõnakuulelikkus; puuri- ja plõksutikoolitus; mäng ja mängureeglid; lõdva rihmaga jalutamine; sotsialiseerumine teiste koerte ja keskkonnaga; jõu-, vastupidavus- ja kiirustreeningud, näiteks jooksmine, ratta- ja rulasõit, rulluisutamine, ujumine koos koeraga; kuidas kasutada ümbritsevat keskkonda koera treenimiseks.

Konsultatsiooniaja kokkuleppimiseks võtke ühendust:

 e-mail: treening@petcity.ee

tel 5192 0772

 

Hinnakirjaga saab tutvuda, klõpsates siia.