PetCity Rannamõisa loomakliinik Tallinnas


PetCity Rannamõisa loomakliinik töötab iga päev 10-20. Vastuvõtt toimub ka öösel, pärast kella kaheksat õhtul, kuid siis rakendub kõrgem visiiditasu.  Meie loomakliinikus töötavad spetsialistid ja moodsaim aparatuur võimaldavad teostada erinevaid ravi- ja hooldusprotseduure, füsioteraapiat ning mõistagi ka tipptasemel konsultatsiooni ja tervisekontrolliEsmane tervisekontroll on PetCity loomakliinikus alati tasuta. PetCity Rannamõisa loomakliinikus on hambatuba, mis võimaldab teostada nii lihtsamaid kui keerulisemaid lemmikloomade hammaste ja suuõõnega seotud protseduure. Ainukesena Eestis on meie loomakliinikus võimalik teostada lemmikutele hemodialüüsi. Tänu meie suurepärastele veterinaaridele on PetCity Rannamõisa loomakliinikus võimalikud ka muud erinevad protseduurid ja keerulised operatsioonid. 

Vastuvõtt toimub ainult eelregistreerimise alusel! Enda tulekust palume teada anda, helistades päevasel ajal numbrile: +372 515 3 112 

PetCity Rannamõisa loomakliinikus tegutseb ka PetCity lemmikute kiirabi, mis pakub ööpäevaringset kiirabiteenust. Oleme avatud iga päev 24H! Mure korral ära viivita, vaid helista meile iga kell lühinumbril 15222. Kiire tegutsemine võib päästa sinu lemmiklooma elu! Proovi helistades säilitada rahu ning kirjeldada võimalikult täpselt seda, mis ja mis kell õnnetus juhtus ning mis olukorras lemmikloom on. 

PetCity lemmikute kiirabi töötab nii nädalavahetusel kui öösel ja isegi riigipühal. Loomakliinikus aitab kõiki abivajajaid 24H. Mure korral helista 15222

PetCity Rannamõisa loomakliiniku hinnakiri

Teenus Hind
Vastuvõtt nädala sees / nädalavahetusel  20€ / 29€
Erakorraline vastuvõtt päeval / öösel 45€ / 75€
Vaktsineerimine (hind oleneb vaktsiinist) 36€ -60€
Kiibistamine 29€ - 38€
Kastreerimine koer/kass al 150€ / 75€
Steriliseerimine koer/kass al 190€ / 130€
Ultraheli 30€
Röntgeni esimene ülesvõte / iga järgnev 25€ / 15€
Hambaravi  alates 150€Vaata PetCity Rannamõisa loomakliiniku asukohta kaardil:Vaata ka teiste PetCity kliinikute asukohti KAARDIL.