PetFaktor 2023 kandideerimine on alanud!

PetFaktor lemmikloomade talendivõistlus - Osale!


Esita oma lemmikloom talendivõistlusele PetFaktor!

PetFaktor otsib taas Eesti kõige andekamaid ja lõbusamaid lemmikloomi! Kui Su lemmikul on mõni naljakas oskus või komme, siis esita ta PetFaktor talendikonkursile. Kandideerima on oodatud igasuguste õpetatud ja ise õpitud oskustega lemmikud! Konkursil osalemiseks täida ankeet ja esita oma lemmikust kuni ühe minuti pikkune videoklipp, mis ilmestab tema oskusi SIIN! Osalema on oodatud kõik lemmikloomad olemata liigist! Kõikide kandideerijate vahelt valitakse välja nii rahva kui ka PetCity žürii lemmikud kandidaadid. Finalistid pärjatakse au, kuulsuse ja auhindadega. Projekti toetavad RuudiCakes, Best Barf, Millamore, Island of Pets, FoodStudio, Pro Plan, Hartog ja Horze! 

NB! Kandideerida saab kuni 31. oktoober! Lihvi lemmiku oskused nüüd ladusaks, püüa oskus videole ja esita lemmik PetFaktorile! 

PetCity soovib talendivõistlusega pöörata tähelepanu vastutustundlikule lemmiklooma pidamisele ning loomadega tegelemise ja õpetamise vajalikkusele. Treenimine ja lemmikuga tegelemine annab loomale vajalikku mõttetööd ning lähendab omanikku oma lemmikuga. 

 

 

 

Tingimused

 • PetFaktori konkursile pääsemiseks tuleb täita kandideerimisvorm, mille leiate SIIT. Kandideerida saab kuni 31.10.2023.
 • Osaleda võivad ka lapsed, kellel on vanemate nõusolek ja toetus. Taotluse peab täitma lapsevanem.
 • PetCity Facebooki lehel toimuval hääletusel selgub 5 enim hääli (meeldimisi) saanud talenti, kes pääsevad edasi teise vooru.
 • PetFaktori žürii valib välja veel 5 teise vooru pääsevat talenti. Hindame nii originaalsust, professionaalsust, rõõmsameelsust, stiili ja mängulisust.
 • Valitud kandidaatide talendid avaldatakse PetCity Facebooki kontol ja teistes suhtluskanalites, kus igaüks saab hääletada oma lemmiku poolt.
 • Võitja valitakse välja finaalüritusel, mille kuupäev teatatakse 7 päeva jooksul peale tulemuste selgumist. Tähelepanu! Võitja valimise üritus korraldatakase vastavalt kehtivatele piirangutele ning PetCityl on õigus vastavalt piirangutele muuta võitja valimise korda, viisi ja kohta. 
 • 10 finalisti osalevad finaalüritusel.

Andmete töötlemine

 • Olen lugenud ning nõustun, et PetCity OÜ kasutab vormis esitatud teavet lemmiklooma kohta, sealhulgas fotosid ja (või) videoklippi minust ja minu lemmikloomast (edaspidi - teave). Nõustun, et materjale sh konkursi vältel pildistamisest ja filmimisest tekkinud pildi ja audiovisuaalseid materjale kasutatakse PetCity OÜ kommunikatsioonis.
 • Nõustun, et Pet City OÜ salvestab ja avaldab konkursi vältel tekkinud teavet erinevates vormides (elektrooniliselt või paberil) meedias, sealhulgas sotsiaal- ja traditsioonilises meedias, avalikes kohtades või muudes PetCity OÜ teabe levitamise kanalites.
 • Mõistan, et teavet säilitatakse vastavalt Eesti Vabariigi isikuandmekaitse seadusele ja Euroopa Liidu isikuandmete kaitse üldmäärusele.
 • Mõistan, et kõik ülaltoodud toimingud viiakse läbi, rikkumata Eesti Vabariigi loomakaitseseadust ja pidades silmas loomade heaolu.
 • Kandideerimiseks ja PetFaktor talendivõistlusel osalemiseks tuleb teil nõustuda petcity.ee/petfaktor lehel toodud kampaaniatingimuste ja andmete töötlemise põhimõtetega.

PetCity OÜ kinnitab, et:

 • Teavet kasutatakse ja avalikustatakse, mitte rohkem kui 2 aastat alates nõusoleku andmise kuupäevast.
 • Kui nõustute ülaltoodud teabe kasutamisega ja PetCity isikuandmete töötlemise põhimõtetega, on teil siiski õigus oma nõusolek igal ajal tagasi võtta, teatades sellest PetCityle e-posti aadressil info@petcity.ee, sisestades teemaväljale "Soovin tagasi võtta nõusoleku minu ja minu lemmiklooma kohta teabe levitamiseks ja minuga seotud isikuandmete töötlemiseks" ning märkides kirjas ees- ja perekonnanime.

Teil on õigus nõuda, et PetCity OÜ:

 • Võimaldaks teil juurdepääsu oma töödeldud isikuandmetele sh fotod, videod, samuti andmed lemmiklooma tervise ja osutatavate teenuste kohta.
 • Mittetäielike või ebatäpsete isiku- ja / või lemmikloomade andmete korral võite nõuda nende parandamist.

PetFaktor 2021 võitis bordercollie Q

Vaata Reporteri reportaaži PetFaktori auhinnatseremooniast SIIT

Esmakordselt Eestis toimunud PetFaktor talendikonkurss aitas üles leida kõige andekamad Eesti lemmikloomad. Sel kolmapäeval Rannamõisa PetCity keskuses toimunud meeleolukal auhinnatseremoonial kuulutati kümne finalisti seast välja esikolmik, kes kohapeal demonstreerisid ka oma oskusi. Konkursi auhinnafond oli 1000 € ja esikolmik sai kaela uhked rosetid. Ürituse tegi magusaks spetsiaalselt koertele valmistatud RuudiCakes tordid ja FoodStudio koerte puljongid. 

PetFaktori konkursi esikoha võitis borderkolli Q omaniku Kertlin Kallasmaaga. Q oskusi saab näha siit.

PetFaktorile laekus pea 200 videot ning populaarsemad kandidaadid olid koerad ja kassid kuid esindatud olid ka küülikud, närilised, papagoid ning isegi koaat ehk ninakaru. Võistluse patroonid on Lauri Pedaja ja tema talendikas koer Ruudi.

Teise koha, üle 50 triki oskav kass Müstik koos peremehe Marek Tšernjavskiga. Video.
Kolmandaks tuli kääbusspitsist trikikoer Gucci, perenaise Evelina Karpovaga. Video.

PetCity soovib talendivõistlusega pöörata tähelepanu vastutustundlikule lemmiklooma pidamisele ning loomadega tegelemise ja õpetamise vajalikkusele. Treenimine annab loomale vajalikku mõttetööd ning lähendab omanikku oma lemmikuga. Harjuta koos oma lemmikuga ning kandideeri juba 2022 sügisel järgmisel PetFaktori konkursil.