Võida KOLME KUU toiduvaru enda kassile või koerale

Osta PetCity e-poest ükskõik millist Pro Plan toitu enda lemmikule ning võid seitsmendal juunil võita KOLME KUU toiduvaru enda kassile või koerale!

Pro Plan toitumisspetsialistid on juba aastakümneid teinud erinevate veterinaaridega koostööd ning seda ikka selleks, et välja töötada sinu lemmikule kõige toitainerohkeima ja sobilikuima toidu. Toit on tervise alus ning erineva elustiiliga või arengus koer vajab õitsenguks mõistagi erinevat, endale sobilikuimat toitu. Pro Plan toitude keskmeks on OPTINUTRITION.

Pro Plan pakub laia toiduvalikut koerale. OPTINUTRITION tagab sinu koera hea tervise ja läikiva karvkatte. Valikus on lõhe, kana ning lambabaasil valmistatud kuivtoidud kutsikatele, täiskasvanud ning eakatele koertele. Samuti leiab toiduvalikust endale sobivaima ka tundliku seedimise või nahaga koer ning väga aktiivne sportkoer.

Pro Plan kassitoitudest on samuti midagi igaühele – maitsvalt tervisliku kõhutäie leiab nii kassipoeg, täiskasvanud kui ka eakas kass ning isegi kastreeritud/steriliseeritud hiirekuningas. Valikus on toidud kana, kalkuni ning lõhega.

Telli Pro Plan kassi või koeratoit PetCity e-poest, toimetame selle TASUTA pakiautomaati või kauplusesse.

Kampaania toimub 3-31.5.19 PetCity e-poes. Kampaanias osalevad vaid PetCity registreeritud püsikliendid. Võitja selgub 7.6.19 ning temaga võetakse personaalselt ühendust.