Aita koos PetCityga varjupaigaloomi

Aitame koos varjupaigaloomiMeie väikeses Eestis on koduta loomi selgelt liiga palju. Hetkel hoolitseb Varjupaikade MTÜ rohkem kui 700 kassi ja 100 koera eest. Nad kõik vajavad igapäevaselt hellitusi, sooja pesa ja korralikku kõhutäit. Kohalik omavalitsus maksab looma ülalpidamiskulusid vaid 2 nädalat. Kahjuks viibib valdav enamus varjupaigas kauem kui 14 päeva ning seda saavad nad teha vaid tänu südamlike inimeste annetustele.

Kuidas saan aidata?

Varjupaiga elanikud ja töötajad on tänulikud igasuguse abi eest. Esmalt algab abi mentaliteedist. Ära võta endale looma enne, kui sa selleks päriselt valmis ei ole. Ära vali endale looma vaid välimuse järgi – elad ju koos iseloomuga, välimusega harjud. Kui eelistad rahulikumat elu siis vali vanem koer või kass!

Abi on ka tarvilikest toodetest ja abivahenditest

Varjupaigakoerad ja -kassid söövad kuus mitu tonni loomatoitu – nii kvaliteetset kuivtoitu kui ka konserve ja kiisueineid. Varjupaigakassid vajavad iga päev sadades kilodes kassiliiva. Nad kõik tahavad magada mõnusalt pehmes pesas, soovivad mängida mänguasjadega ning jalutada kvaliteetsete kaela- ja jalutusrihmadega. Ühesõnaga – varjupaigaasukal on hea meel pea iga asja üle.

Aita koos PetCityga

PetCity kauplustes leiad varjupaigaloomade südamesoovid ning spetsiaalsed annetuskastid, mille sisu annetatakse Varjupaikade MTÜle. Enda koerale oste sooritades ära unusta ka näiteks Tallinna loomade varjupaiga kõige kauemaaegset asukat, 11-aastast Raffit. Enda kassile tarvilikku kassiliiva või maitsvat kiisueinet soetades ära unusta nukrate silmadega triibikut, kellest „tavalise“ välimuse tõttu pidevalt mööda vaadatakse.

Aitame varjupaikade lemmikuid koos

Sinu PetCity