Aita koos PetCityga varjupaigaloomi

Aitame koos varjupaigaloomiMeie väikeses Eestis on koduta loomi selgelt liiga palju. Hetkel hoolitseb Varjupaikade MTÜ rohkem kui 700 kassi ja 100 koera eest. Nad kõik vajavad igapäevaselt hellitusi, sooja pesa ja korralikku kõhutäit. Kohalik omavalitsus maksab looma ülalpidamiskulusid vaid 2 nädalat. Kahjuks viibib valdav enamus varjupaigas kauem kui 14 päeva ning seda saavad nad teha vaid tänu südamlike inimeste annetustele.

Kuidas saan aidata?

Varjupaiga elanikud ja töötajad on tänulikud igasuguse abi eest. Esmalt algab abi mentaliteedist. Ära võta endale looma enne, kui sa selleks päriselt valmis ei ole. Ära vali endale looma vaid välimuse järgi – elad ju koos iseloomuga, välimusega harjud. Kui eelistad rahulikumat elu siis vali vanem koer või kass!

Abi on ka tarvilikest toodetest ja abivahenditest

Varjupaigakoerad ja -kassid söövad kuus mitu tonni loomatoitu – nii kvaliteetset kuivtoitu kui ka konserve ja kiisueineid. Varjupaigakassid vajavad iga päev sadades kilodes kassiliiva. Nad kõik tahavad magada mõnusalt pehmes pesas, soovivad mängida mänguasjadega ning jalutada kvaliteetsete kaela- ja jalutusrihmadega. Ühesõnaga – varjupaigaasukal on hea meel pea iga asja üle.

"Aitame koos" 2019a patroon Marek Sadam ja tema varjupaigast võetud neljajalgne sõber Leenu

PetCity iga-aastaseks jõulutraditsiooniks on saanud varjupaikade toetamine ning sel aastal aitab PetCityl heategevuskampaaniat esitleda armastatud muusik Marek Sadam, kelle varjupaigast võetud koer Leenu on peremehele parima sõbra eest olnud juba mitmeid aastaid. 

Aita koos PetCityga

PetCity kauplustes leiad varjupaigaloomade südamesoovid ning spetsiaalsed annetuskastid, mille sisu annetatakse Varjupaikade MTÜle. Enda koerale oste sooritades ära unusta ka näiteks Tallinna loomade varjupaiga kõige kauemaaegset asukat, 11-aastast Raffit. Enda kassile tarvilikku kassiliiva või maitsvat kiisueinet soetades ära unusta nukrate silmadega triibikut, kellest „tavalise“ välimuse tõttu pidevalt mööda vaadatakse.

Kui külastad ajavahemikul 11. november 2019 - 9. jaanuar 2020 endale lähimat PetCity kauplust, siis oleme tänulikud, kui leiad võimaluse annetada igapäevaeluks vajalikku ka varjupaikade loomadele. Kindlasti ootavad varjupaigad enim toitu, kuid väga tänuväärne on kasti pista ka mõni maius või kotike kassiliivaga. Usu, seda kõike kulub seal väga palju.

Aitame varjupaikade lemmikuid koos

Sinu PetCity