Kliendi tagasiside: Kodu lemmiku karvu täis? Appi tuleb Furminator!

26.04.2024

Kliendi tagasiside: Kodu lemmiku karvu täis? Appi tuleb Furminator!

PetCity klient Helina Aavik saatis Furminator aluskarva kammidele rõõmustava ja muigama panema tagaside!

Furminator on lemmikloomade karvahooldustarvikute bränd, mis on mõeldud koduseks kasutamiseks igale loomaomanikule. Tootevalikus on kamme tuhkrutele, küülikutele, kassidele ja koertele. Tutvu valikuga siit! 

Furminatori tooteid tasub kasutada, sest:

  • see eemaldab regulaarsel harjamisel lahtise karva 90% ulatuses (kõlab nagu ideaalne abimees karvavahetuse perioodil), 
  • eemaldab lahtise aluskarva ning ei kahjusta pealiskarva,
  • sellel on ergonoomiline käepide ja nupp kogutud karva "vabastamiseks" kammi küljest.

Furminatorit kasutades tuleb meeles pidada, et antud kamm on tõesti väga efektiivne. Seetõttu peab kammima vastavalt kasutusjuhendile. Sõltuvalt lemmiku karvatüübist, peaks nädalas kammima lemmikut 1-2 korda ja mitte kauem kui 10-20 minutit. 

Me oleme väga tänulikud, kui kliendid annavad meie toodetele tagasisidet. PetCity klient Helina Aavik saatis meile rõõmustava kirja, mida jagame ka teiega: 

„Meie Bixy on tubane kassipreili, seega kõik lahtised karvad, mis kasukast pudenevad, jäävad tuppa. Seepärast sai kassi saabudes kohe ka spetsiaalne kamm ja kinnas ostetud, et teda regulaarselt kammida. Kuna minu jaoks ei paistnud esmapilgul erinevatel kammidel erilist vahet olevat, sai tehtud kõige soodsamad ja lihtsamad valikud. Igal kammimisel sai naiivselt rõõmustatud, et regulaarsest kammimisest on kasu, kuna nii traatharja kui ka kinda külge jäi olematu hulk karvu. Ainult, et arusaamatuks jäi, miks siis ikkagi riided, diivan, toolid, voodipesu jms paksult kassikarvu täis on, kui kass justkui karva ei aja.

Furminator kammist kuulsin tuttavalt, kellel on samuti briti lühikarvaline kiisu, ning kes väitis, et nemad enam üldse muud kammi ei kasuta ja näitas tõestuseks pilti tohutust karvade hunnikust, mis kassi seljast kammiti. Tõttöelda olin Furminator kammi mitmeid kordi poes vaadanud, kuid teiste kammide hinnad veensid mind soodsamaid valikuid tegema. Kuniks nähtud pilt minus piisavalt uudishimu tekitas ja otsustasin samuti Furminatorit proovida.

Uskumatu, aga ma päriselt jahmusin, kui suure hunniku karvu võib ühe pisikese kassipreili seljast lahti kammida ja seda mitte kauem kui 10 minutiga.

Huvi pärast tegin ka kolme olemasoleva kammiga katse, milline neist kõige rohkem kassil lahtist karva kasukast välja kammib. Kammitud sai sama külge kõigepealt traatharjaga, siis kindaga ja lõpuks Furminatoriga. Ma võiksin pikalt ja põhjalikult edasi kiita miks Furminator oma hinda väärt on, aga las pilt räägib enda eest.

Pilt ilmestamaks, kui palju tuli lahtiseid karvu erinevate tarvikutega. 

Bixy annab igal juhul Furminatorile oma kasuka garantii. Ja tegelikult hunt Romulus ka. Vähemalt mulle tundub, et Furminatoriga kammides on mõlemad kammimise ajal palju rahulikumad (muidu alati mõlemad protestivad ja proovivad põgeneda), kuna kamm ei kraabi nahka ega kitku valusalt karva, vaid kammib lahtise karva (ja koeral pulstid) kergelt ja valutult lahti."

 

Mitu koera on pildil? Saksa lambakoer Romulus kiidab samuti Furminatori heaks! 

Kass Bixy uhke karvatukaga. Keda ta küll meenutab? :) 

Seotud tooted:

PetCity Blog:

Kõik postitused