PetCity kliinikus on Sinu lemmik heades kätes

31.07.2018

Vali parim loomakliinik!

Palju õnne, oled nüüd värske loomaomanik! Nüüd on tarvis leida enda armsale hoolealusele võimalikult parima veterinaari. Kliinikuid on palju. Suisa pead ringi ajavalt palju. Kuidas aga selles virvarris enda lemmikule see kõige õigem välja valida?PUHTUS
Korrektne kliinik hoolib puhtusest väga. Jälgi, et kliinik oleks puhta üldmuljega juba uksest sisenedes. Tööruumid peavad olema steriilsed ning pärast igat patsienti peab kliiniku personal ruumi ja kasutatud vahendeid puhastama. Prügikast ei tohi iial üle ajada – kohusetundlik personal tühjendab seda mitmeid kordi päevas.

PetCity kliinik

ORGANISEERITUS
Sa ju ei taha endale arsti, kellel on pea laiali otsas ning kes tuhiseb läbi enda tööruumi teadmata, kus mingi vajalik asi asub? Mõistagi ei soovi Sa ka enda lemmikule sellist veterinaari. Igal asjal on oma koht. Kui Sulle tundub, et personal tegeleb liigselt kõrvaliste asjadega, siis vali mõni muu kliinik. Nii on kindlustatud see, et looma visiidi ajal on kogu tähelepanu vaid temal, mitte muudel asjadel.

PetCity kliinik

KAASAEGNE APARATUUR
Modernses kliinikus on olemas kõik vajalik. Veelgi parem – sealne aparatuur on tehnika tippsõna.

PetCity hemodialüüs

ELUKESTEV ÕPE
Jah, veterinaariks saamine on ajakulukas. See aga ei tähenda seda, et doktorikraadiga inimene pärast ülikooli lõpetamist vihikud nurka viskama peaks. Enda ametist huvituv spetsialist käib erialastel konverentsidel ja koolitustel, loengutel ja õppustel. Meditsiin on kiirelt arenev teadusharu. Sinu välja valitud veterinaar peaks olema kaasaegne ning teadma tõhusamaid ravimeetodeid.

PetCity kliinik

HIND?
Tervise eest hoolitsedes peaks olema kvaliteet primaarne ning hind sekundaarne. Kõik tuleb millegi arvelt. Kas odav hind tuleb odavamatest, vähemkvaliteetsetest vahenditest? Ebakompetentsest või puudulikust meeskonnast? Loomulikult peab jääma kliinikut valides hinnaklass eelarvesse, kuid kindlasti peab aru saama millest hinnaerinevus täpsemalt tuleb.

PetCity Kliinik

ESMAMULJE LOEB
Kliiniku külastamine ei ole loomadele alati lihtne. Võõras koht ja inimesed, desovahendite lõhnad, teised loomad. Tõenäoliselt ka veidi stressis omanik. Jälgi enda lemmiku käitumist ja vaata kuidas talle Sinu välja valitud kliinik meeldib(seda muidugi juhul, kui tegemist pole loomult äärmiselt neurootilise loomaga või isendiga, kellel juba halb kliinikukogemus pagasis). Kas ta läheb meeleldi kliiniku meeskonda tervitama? Kas ta lõõtsutab? Kas ta suudab ruttu rahuneda?
Jälgi ka personali käitumist. Kas neil on Sinu jaoks aega? Kas nad on Sinu lemmikuga õrnad?

PetCity kliinik

PetCity Blog:

 • Saada video PetFaktori konkursile ja võida iPhone 14!

  Saada video PetFaktori konkursile ja võida iPhone 14!

  Loe edasi

 • PetCity toetab taas veterinaariatudengite õppetööd!

  PetCity toetab taas veterinaariatudengite õppetööd!

  Loe edasi

 • UUS PetCity kauplus Pärnus nüüd avatud!

  UUS PetCity kauplus Pärnus nüüd avatud!

  Loe edasi

 • Puugid lemmikloomadel - milliseid puugitõrjevahendeid valida koerale ja kassile?

  Puugid lemmikloomadel - milliseid puugitõrjevahendeid valida koerale ja kassile?

  Loe edasi

 • Kasside ja koerte vaktsineerimine - millist vaktsiini lemmikloom vajab?

  Kasside ja koerte vaktsineerimine - millist vaktsiini lemmikloom vajab?

  Loe edasi

Kõik postitused