Tubased tegevused koeraga pakase ilma ajal!

02.01.2024

Tubased tegevused koeraga pakase ilma ajal!

Käre pakane on laotunud üle Eesti, kuid ebameeldiv ja külm ilm ei tähenda, et Sina ja Su lemmik peaksite loobuma lõbusatest koosveedetud hetkedest. Siin on mõned tubased tegevused, mis toovad talveõhtutesse soojust ja rõõmu teie mõlemi jaoks!

Mõistatusmängud ja nuputamine:

Proovige mõistatusmänge ja nuputamisülesandeid, mis stimuleerivad koera mõttetegevust. Kasuta näiteks maiustega täidetud mänguasju või mängige hoopis peitust, kas omavahel või maiustega! Need tegevused mitte ainult ei hoia lemmikut füüsiliselt aktiivsena, vaid pakuvad ka lemmikule nii vajalikku mõttetööd.

Raja takistusrada tuppa:

Loo oma koerale toas vahva agility rada! Kasuta mööblit, koonuseid või spetsiaalseid takistusi. See on suurepärane võimalus tugevdada koera füüsilist vormi ja sidet peremehega.

Õppige uusi trikke:

Talv on suurepärane aeg õpetada oma koerale uusi trikke. Alusta lihtsatest käsklustest ja liigu edasi keerulisemate trikkideni. See annab teile võimaluse ka üksteisega paremini suhelda erinevates olukordades!

Rahulikult aja veetmine:

Kui tahad koos lemmikuga lihtsalt mõnusalt aega veeta, siis loo omale hubane nurgake, kus saate koos koeraga raamatut lugeda, filmi vaadata või lihtsalt mõnuleda. Ka niisama üksteise lähedal olemine mõjub rahustavalt nii Sulle kui Sinu lemmikule.

Massaaž ja paitamine:

Krõbedalt külmad päevad võivad olla pingelised ka Sinu lemmikule. Pühenda aega pai tegemisele ja massaažile. See mitte ainult ei lõdvesta koera, vaid tugevdab ka teie lähedast sidet.

Nende tubaste tegevustega saad luua mitmekülgse ja lõbusa tegevuskava, mis sobib ideaalselt külmade päevade jaoks. Koos veedetud aeg lisab soojust teie läbisaamisele lemmikuga ning muudab talveõhtud meeldejäävaks ja toredaks.

Seotud tooted:

PetCity Blog:

Kõik postitused