PetCity loomakliinik

Miks on PetCity loomakliinik eriline?

PetCity loomakliinik on loodud, et tagada lemmikloomale meditsiiniline abi, mis on võrdväärne teiste pereliikmetega. Loomakliiniku peaarstid koos oma kogenud meeskonnaga hoolitsevad selle eest, et Teie lemmik saab nii professionaalse abi kui ka suure armastuse ja hoolivuse osaks.

PetCity loomakliinikus järgime rahvusvahelisi meditsiinistandardeid, tunnustatud ravijuhiseid ning väga täpselt operatsioonide ja protseduuride teostamisel anti- ja aseptika reegleid.

Leiame igale patsiendile tema liigist, tõust, vanusest ja haigusseisundist lähtuvalt individuaalse lähenemise ja koostame Sinu lemmikule õige terviseplaani. PetCity loomakliinikus on kasutusel väga lai valik nii Eestis registreeritud kui ka eriloa alusel maaletoodud usaldusväärseid ravimeid.

Usume, et iga lemmikloom on väärt, et tunda end lemmikuna, täpselt nagu ka iga lemmikloomapidaja on väärt, et tunda end parima peremehena.

PetCity loomakliiniku ruumid on ehitatud spetsiaalselt loomakliinikule ja vastavad meditsiinis tunnustatud kõrgetele standarditele.

PetCity loomakliinikus pöörame erilist tähelepanu lemmiku valu ennetamisele, tuvastamisele ja ravile, kasutades selleks uusimaid meetodeid ning raviprotseduure. PetCity loomakliinikus on intensiivraviosakond koos väga vajaliku ja spetsiifilise monitooringu võimalustega, kasutusel on ka hemodialüüsi aparatuur neeruasendusteraapia teostamiseks.

PetCity loomakliinik on koht, kus pakutakse teie lemmikule professionaalset abi. 

Kõigepealt diagnoosime ja siis ravime haigust!

väikelooma tervisekontroll
lemmiklooma-anesteesia-inhalatsioon-petcity-kliinik

PetCity Rannamõisa

PetCity Rannamõisa peaarst on Dr Heli Säre, kes on läbinud kõrgeima veterinaarspetsialiseerumise anesteesia ja intensiivravi erialal. Omandanud veterinaarteaduste doktorikraadi Viini Veterinaarmeditsiini Ülikoolis ning omab rahvusvahelist kogemust USA-st, Austriast, Iirimaalt, Suurbritanniast ja Hong Kongist.

PetCity Rannamõisa loomakliinikus töötab 24/7 valvetelefon +372 515 3 112

PetCity kontaktid >>

PetCity Lõunakeskus

PetCity Lõunakeskuse loomakliinikus pakume parimat võimalikku raviteenust Teie lemmikule. Meie kasutada on kaasaegsed ja tipptasemel tehnilised vahendid – digitaalröntgen, ultraheli, hambarvi, hambaröntgen. Meie laboris on võimalik saada vastused enamustele proovidele operatiivselt. Kliinikus on lai valik tunnustatud ravitoitusid. Hoolitseme ka selle eest, et Teie lemmikloom oleks alati rõõmus ja hea tervise juures! Oleme kompetentsed hindamaks lemmiklooma tervislikku seisundit adekvaatselt ja objektiivselt. Kui vajate eriala parimaid, olete õiges kohas.

PetCity kontaktid >>

PetCity Pärnu Keskus

PetCity Pärnu Keskuse loomakliinik asub Pärnus Keskuse I korrusel, kuhu pääsed hõlpsasti koos oma neljajalgse sõbraga Aida tn. poolt – PetCity ja Südameapteegi ühise sissepääsu kaudu. PetCity Pärnu Keskuse loomakliiniku peaarst on Dr Heli Säre.

PetCity kontaktid >>

Kliendid soovitavad

Kiidan südamest kogu PetCity tiimi, ja eriti Dr. Heli Säre, kes on ka pingelise tööpäeva lõpuks ikka asjalik, abivalmis, rahulik ja sõbralik, ning võimeline maha rahustama nii tigedaid kliente kui ka nende närvilisi omanikke!

-Kristiina Varrone

Selgelt parim loomakliinik, mida ma näinud olen! Nagu päris haigla, suurepäraste arstide ja kaasaegse tehnikaga. Soovitan!

-Eivor Maiväli

Tänan suurepärase ja sõbraliku teeninduse eest! Soovitan soojalt – kaunis ja uus kliinik parima võimaliku personaliga. Kass teeb ka kraapsu.

-Inger-Srina Palmet

PetCity – kõik teenused lemmikloomale ühest kohast: