Kelly Sildaru päästetud kutsikad külastasid PetCity 24/7 loomakliinikut!

08.04.2024

Kelly Sildaru päästetud kutsikad külastasid PetCity 24/7 loomakliinikut!

PetCity Rannamõisa 24/7 loomakliinikut külastasid aprilli alguses Kelly Sildaru poolt Türgist päästetud kutsad. Vapper kamp oli kaugelt kohale lennanud ning vajas enne uutesse kodudesse minekut loomaarsti poolt ülevaatust, EU passe ning vaktsiinide kontrolli.

Kliinikus kohtusid kutsad esimest korda ka oma uute pereliikmetega. Loomaarst Gerlin Järvela teostas unelevale Aslanile, tagasihoidlikule Rubyle ja rõõmurullist Mammale tervisekontrolli ning jagas uutele perekondadele nõu ning soovitusi edasiseks.

Kuigi koertel oli olnud väga pikk ja elamusterohke reis seljataga, siis said nad suurepäraselt kliinikus hakkama. Veterinaarassistentide ning paljude maitsvate maiuste abiga said neil ilma suurema vaevata isegi pikad küüned lühemaks lõigatud. Koerapoiss Aslan nautis küüntelõikust ning kõrva-hamba kontrolli lausa nii palju, et uni tuli peale.

Selleks, et kutsade uus elu algaks võimalikult muretult, said uued pered koju kaasa ka PetCity kingikoti kõige vajalikuga.

Soovime kutsadele nende uutes kodudes palju mõnusaid hetki, paisid ja loomulikult nende kõige lemmikumat: maitsvaid maiuseid! ❤

PetCity Blog:

Kõik postitused