Cavalor Energy Boost hobuste energiapasta 60 g

12,90 €

Hind Apotheka kliendikaardiga 10,30 €

215,00 €/kg


  • -20%

Tootetutvustus
Cavalor® Energy Boost on sporthobustele mõeldud energiat andev pasta, et tuua esile tugev ja võimas esitus kõrge tulemuse saavutamiseks.
Cavalor® Energy Boost on segu kõrgekvaliteedilistest elektrolüütidest, vitamiinidest, aminohapetest, suhkrutest ja sooladest, mis on tähtsad hobuse kehale kui ta võistleb ning taastub võistlemisest.
Cavalor® Energy Boost on koostatud selleks, et pakkuda lisa energiat ja olulisi toitaineid pingutusele eelnevalt, selle ajal ja ka pärast.

Cavalor® Energy Boost on loodud võistlus hobustele. Cavalor® Energy Boost sisaldab elektrolüüte nagu naatrium ja kaalium, vitamiine (B1, B2, B3, B6, B12 ja C), mineraale (kaltsium ja fosfor), aminohappeid ja glükoosi, mis imenduvad kiirelt ja efektiivselt, et hoida ära hobuse energiast tühjaks jooksmine. Cavalor® Energy Boost ei sisalda keelatuid aineid, mis ei ole lubatud võistlustel. Cavalor® Energy Boost´i manustatakse tavaliselt enne pingutust või pingutuse kestel (kahe sõidu vahel). Manustamine on küllaltki lihtne, pasta suunatakse läbi suulise dosaatori hobuse keele tagumisele osale.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
Manustamine:
Treening/võistlus päeval vastavalt: 1 booster hobuse tagumisele keele osale (kogust on võimalik dosaatori peal reguleerida). Maksimaalne päevane kogus ei tohiks ületada 3 boosterit.

Koostisosade loetelu
Koostis: Vit B1 – 1060 mg/L / Vit B2 – 1212 mg/L / Vit B3 (niatsiin) – 681 mg/L / Vit B6 – 1136 mg/L / Vit C – 900 mg/L / Vit B12 - 1,5mg/L / BHTE 321 320 mg/L / Tsitrushape 4d3 – 100 mg/L

Netokogus
60 g

Tootja, pakendaja, turustaja
Nutriquine NV

Päritoluriik
Belgia