Cavalor Hyppolac piimapulber hobustele 10 kg

72,90 €

7,29 €/kg

Ainult 2 toode(t) veel saadaval

Tootetutvustus
Cavalor® Hyppolac - piimapulber, mis on spetsiaalselt arendatud orvuks jäänud varssadele. Samuti kasutatakse seda söödalisandina varssade puhul, kelle ema ei anna talle piisavalt piima või ei oma piisavalt kvaliteetset piima. Tänu oma koostisele stimuleerib Cavalor® Hyppolac varsa tervislikku arengut. Cavalor® Hyppolac'i antakse kombinatsiooniga Cavalor® Colostra 24'ga ennetavalt nõrgematele varssadele kui ka tervisliku immuunsüsteemi alusbaasi loomiseks. Cavalor® Hyppolaci kasutatakse ka võõrutamisperioodil, et tagada optimaalne kasv ka pärast võõrutust.

Tänu suurele kogusele kergesti seeditavale valgule võib Cavalor® Hyppolac'i and ka vanematele hobustele, kellel on raskusi kehakaalu kaotuse järel selle tagasi saamisel. Sellisel juhul soovitame 0,5kg Cavalor® Hypploaci lisada päevasesse söödaratsiooni.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
Annustamine: Sega 150 g liitri sooja veega (40ºC). Sega hoolikalt vispeldades kuni pulber on täielikult lahustunud.

Sööda 5 kuni 12 korda päevas vastavalt vanusele ja kaalule.

Koostisosade loetelu
Cavalor® Hyppolac sisaldab kõrge kvaliteedilisi mineraale ja vitamiine, mis imenduvad kiiresti. Ta on ernergiarikkas piimaasendaja, mis sisaldab vitamiine A, D3, E, C koos kaltsiumi, vase, raua, mangaani, tsingi, seleeni, lüsiini, metioniini ja muude oluliste aminohapetega. Enne toote kasutamist on soovitatav konsulteerida spetsialistiga.

Säilitamistingimused
Parim enne: vaata pakendilt.

Netokogus
10 kg

Tootja, pakendaja, turustaja
Nutriquine NV

Päritoluriik
Belgia