Cavalor Mud Doc jalasalv prei raviks 200 ml

30,90 €

154,50 €/l


Tootetutvustus, otstarve
Cavalor Mud Doc - preidoktor tõttab appi! Tegemist on 100% loodusliku tootegaCavalor on leiutanud uue lähenemise kuidas preid ravida. Rohkem kui 10 eeterliku õli töötavad koos, et ravida, rahustada ja desinfitseerida kärnasid ja nende lõhesid. Retsept on 100% looduslik ning kaotab kriimustused nagu suitsupahvakas kaob õhku.
Mis on prei?
Prei on vaieldamatult kõige kergemini ära tuntav nahahaigus hobustel. Prei on ühine nimetus erinevatele naha ärritustele hobuse jalgadel. Tõsisematel juhtudel võib kogu hobuse alajalg ülesse paistetada ning kui see jätta tähelepanuta võib see paistetus mitte ära kaduda. Raskematel juhtudel võib see lõpuks viia hobuse lonkamiseni.
Kõige sagedasemad sümptomid on punetus, koorikud, kärnad ja lõhed hobuse jalgadel. Bakterid ja seened kasvavad neis lõhedes väga kiirelt kuna seal on soe ja niiske enamjaolt.
Preid võivad põhjusta mitmed fakotrid nagu näiteks mustus, muda, putukad või koguni kärnade liiga tihe puhtaks pesemine, mis teevad nad haavatavaks bakteritele. Seen nakkused, putuka sügelused ja päikese põletused on samuti tihti selle põhjustajaks. Kärnade paranemine nahal on aga hobuse pideva liikumise tõttu raskendatud ning see võtab oodatust kauem aega.

Kasutamisjuhised
Kui vajalik, aja ära hobuse karvad prei piirkonnast ja selle vahetus lähedusest. Puhasta nakatunud ala desinfitseeriva šampooniga nagu näiteks Cavalor Derma Wash (Cavalor Hygienic Wash). Veendu, et oled kärnad/lõhed korralikult ära kuivatanud enne kui paned sinna Cavalor Mud Doc'it.

Me soovitame kasutada toodet piisavalt kaua, et ennetada prei tagasi tulekut.

Koostisosade loetelu
Cavalor Mud Doc on väga kiiresti toimiv tänu oma unikaalsele koostisele, kus sisalduvad eeterlikud õlid nagu Aloe Vera, Lavender, Eukalüpt, Teepuu.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Hoiatus! Välispidiseks kasutamiseks ainult, hoida lastele kättesaamatus kohas!

Netokogus
200 ml

Tootja, pakendaja, turustaja
Nutriquine N.V

Päritoluriik
Belgia