PetCity alustas taaskord heategevuskampaaniaga

PetCity alustas taaskord heategevuskampaaniaga

PetCity iga-aastaseks traditsiooniks on saanud "Aitame koos" heategevuskampaania, mille raames on PetCity kauplustesse paigaldatud annetuskastid, mille sisu annetatakse Varjupaikade MTÜle. Lisaks annetuskastidele on igas kaupluses ka varjupaigaloomade südamesoovid - list toodetest, mille üle varjupaigaasukad erilist rõõmu tunneksid. 

"Aitame koos" 2019a patroon on Marek Sadam ja tema varjupaigast võetud neljajalgne sõber Leenu, kes üheskoos aitavad sel aastal heategevuskampaaniat esitleda.

Kuigi iga varjupaigalooma suurimaks sooviks on leida oma kodu, vajavad nad lisaks soojusele ja hellusele ka arvestataval määral kulutarvikuid. Nii kulub Varjupaikade MTÜl iga kuu mitu tonni lemmikloomatoitu - kasside ja koerte kuivtoitu ja konserve. Teiseks suurmaks kuluartikliks on kassiliiv. Loomulikult läheb tarvis ka asemeid, jalutamistarvikuid (jalutusrihmad, kaelarihmad, traksid), mänguasju, väikeloomadele mõeldud tarbeid (söök ja allapanu). 

Kohalik omavalitsus maksab looma ülalpidamiskulusid vaid 2 nädalat. Kahjuks viibib valdav enamus varjupaigas kauem kui 14 päeva ning seda saavad nad teha vaid tänu südamlike inimeste annetustele, seega on iga panus oluline ja nii saad ka sina oma õla alla panna - seda ikka selleks, et varjupaigalemmikul oleksid pikemad šansid enda uue pere juurde jõudmiseks. Niisiis, iga kord, kui oled meid külastamas ja enda lemmikloomale head-paremat valimas, ära unusta ka varjupaigas üksi jõule veetvat koera-kassi. Koos suudame palju rohkem.

Aita meil aidata.