Rakvere PetCitys võtab alates märtsist lemmikuid massöör vastu

Rakvere PetCitys võtab alates märtsist lemmikuid massöör vastu Sarnaselt inimestega, mõjutab massaaž ka koerte puhul nii looma füüsilist vormi, kui ka vaimset tervist. Massaaž hooldab lihaseid, liigeseid ja looma karva. Sinu neljajalgne sõber suhtleb vaid koerakeeles, mistõttu ei saa ta alati väljendada oma tervisemuresid nii, et neid mõistaksid.

Et tõlkes midagi kaduma ei jääks, on spetsialiseerunud loomamassööri käe all räägivad koera lihased looma eest. Koerad, kelle lihased nõuavad pakutust suuremat koormust, saavad massööri juures puudujäägid taastatud, sama kehtib ka erinevate tõu liikidest tekkinud eripärade kohta.

Millal pöörduda?

Iga koer on unikaalne ja vajab just tema vajadusi arvestavat massaaži. Siit leiad sagedasemad koeramassaaži kliendid ja nende visiidi põhjused:

  • Suured koerad. Tänapäeva koeratõud on suurte koerte puhul aretatud teatud puudustega. Enamik suurte koerte lihaseid vajab tugevat füüsilist koormust, aga nõrgad liigesed seavad ette suured piirangud. Võtame näiteks bernhardiinid, kes peavad liikuma 30-40 kilomeetrit päevas, aga liigesed aktiivset liikumist ei võimalda. Massaaž aitab asendada füüsilist koormust.
  • Sportlased ehk kõik väga aktiivset eluviisi elavad koerad, kelle jaoks sport on igapäevane tegevus, näiteks jahikoerad. Spordimassaaž aitab hooldada lihaseid ja vähendada liigeste koormust.
  • Näituste koerad. Massaaž tagab vaba liikumise ja uskumatult terve karvkatte. Tulemusena muidugi paremad võistlustulemused.
  • Seeniorid. Eks ikka on nii, et vanusega muutuvad ka keha funktsioonid. Koeramassaaž annab varajase diagnoosi suuna alles tekkivate probleemide puhul, võimaldab peatada haigusi nende algstaadiumis ja muidugi on väga heaks profülaktikaks kogenud seeniorile.
  • Käitumisprobleemide korral. Koer on tige või hoopis kartlik? Võib-olla on ta kehas hoopis mõni pinge või isegi valulik koht, millest ta lihtsalt ei oska Sulle rääkida.
  • Allergiatega. Huvitav, aga tõsi – allergiatega tuleb pöörduda just massööri poole! Hoolikalt tehtud refleksoteraapia on väga tõhus (looduslik) allergiaravim. Kui paned tähele, et lemmikul hakkab teatud piirkonnast karv välja langema, või märkad muid allergia tunnusmärke, siis ootame teid külla.
  • Seedimisprobleemidega. Tihti on seedimisprobleemide põhjuseks ebapiisav kõhupiirkonna verevarustus. Massaaž aitab taastada normaalse seedimisrütmi ja seega lemmiku ja omaniku hea tuju.
  • Ebapiisav liikumine. Oled tihti hõivatud ja ei jõua oma sõbraga jalutada, joosta ja avastada nii tihti kui ta seda vajaks? Ei ole hullu! Aeg-ajalt teostatav loomamassaaž saab asendada puudulikku koormust. Tugiliikumisaparaadi probleemidega.

Meie loomamassöörid on pädevad lahendama erinevaid tugiliikumisaparaadiga seotud muresid. Õigeaegselt tehtud lihashooldus tagab hea verevarustuse ja tulemusena ka kiirema taastumise. Kui Sul on võimalik ühendada loomamassööri ja loomaarsti jõud, siis tulemus operatsioonist taastumisel on kordades kiirem ja valutum.

BRONEERI AEG >>