Miks valida just VarioCage turvaline koera autopuur?

30.01.2024

VarioCage koerapuurid autosse

"Koer on inimese parim sõber" ja sõprade eest tuleb hoolt kanda. Koeraga reisimine on tore, kuid alati peab meeles pidama, et koera transportimine autos oleks võimalikult turvaline nii koerale kui ka teistele kaasreisijatele. Parim lahendus turvalisuse tagamiseks on valida sobiv koera autopuur.

Miks valida VarioCage koerapuur?

VarioCage koerapuur tagab, et koeraga reisimise on turvaline.

VarioCage koerapuurid autosse on valmistatud Rootsi ettevõttes MIM Construction AB. Ettevõte on tegelenud kaasaegse autotööstuse funktsionaalse disaini väljatöötamise ja turvatoodete valmistamisega enam kui 30 aastat. Turvalised koerapuurid autosse on testitud erinevate avariitestidega (avariitesti video) ja tootearenduses on kasutatud autode valmistamisel kasutatavat deformatsioonitsooni – tänapäeva autodel kasutatav spetsiaalne turvalahendus, mille eesmärk on leevendada õnnetuse korral kokkupõrkejõude ning minimeerida kokkupõrkest tekkivaid kahjustusi ja vähendada õnnetuse korral tagaistmel reisijate selja-, kaela- ja peavigastusi.

VarioCage koerapuur on väga turvaline nii koertele kui ka autos viibivatele inimestele – tänu deformatsioonistoonile ei paisku koerapuur tagant otsasõidu korral vastu istet, vaid puuri konstruktsioon paindub löögi korral kontrollitult sissepoole ja ei vigasta puuris olevat koera. Õnnetuse korral ei teki puuri teraskonstruktsiooni ohtlikke teravaid rebendeid ega murdekohti.

VarioCage koerapuur on mõeldud paigaldamiseks tagaistme taha. Teleskoopkonstruktsioon annab võimaluse puuri sügavust reguleerida vastavalt koera suurusele ja pakiruumi mõõtmetele. Leia omale sobiv VarioCage koerapuur siit.

Millest on valmistatud VarioCage koerapuur?

VarioCage koerapuur on valmistatud korrosioonikindlast metallist. Koerapuur on suletav tugeva riiviga ja soovi korral saab puuri ukse ka võtmega lukustada. Koerapuuriga on kaasas ka kinnitusrihmad, mille abil saab puuri pakiruumi kinnitada neljast nurgast. Koerapuuri tagaküljel on ka varuväljapääs juhul, kui avarii korral ei saa puuri esiust avada. Koerapuur on valmistatud nii, et puur ei vibreeri ega liigu sõidu ajal.

Vaata VarioCage koerapuuride tutvustavat videot:

VarioCage koera transpordipuur  on läbimõeldud omadustega: 

Kaheastmeline lukk VarioCage koerapuuri uks suletakse kahes astmes, et koerapuur kokkupõrke korral suletuks jääks. Täpselt nagu tavalise auto uks.
Reguleeritav sügavus Põrketestitud VarioCage koerapuurid autosse maksimeerivad teie koerale ruumi ilma turvalisust ohustamata.
Deformatsioonitsoon Tagant kokkupõrke korral loovad VarioCage koerapuur ja auto turvasüsteem koos kontrollitud surve, mis hoiab ära tagaistme otsese löögi.
Põrutuskindel igas suunas VarioCage koerapuur on kokkupõrketestitud laupkokkupõrke olukordade, tagant otsasõidu ja pinge suhtes. Kokkupõrketestid viiakse läbi SP Rootsi Tehnikauuringute Instituudis vastavalt SPCT (Safe Pet Crate Test) kokkupõrke meetodile.
Evakuatsiooniluuk Saate oma lemmiklooma välja tuua evakuatsiooniluugi kaudu juhul kui  koerapuur ei ole enam avatav ukse kaudu ja uks on blokeeritud.
Kerge puhastada Koerapuuri saab hõlpsalt vajaduse korral puhastada ja pakiruumist eemaldada.

PetCity tootevalikus on saadaval VarioCage koerapuurid mitmes erinevas mõõdus ja suuruses. VarioCage tootevalik on lai. Sul on võimalik soetada VarioCage koerapuur autosse ka juhul, kui sul on mitu koera.  Lisaks on valikus ka koerapuurile vajalikud varuosad. 

Vali enda vajadustele sobiv VarioCage koerapuur siit:


Loe lisaks: 

Seotud tooted:

PetCity Blog:

 • Kutsika ABC tuleb taas! Kutsikakoolitus värskele kutsikaomanikule!

  Kutsika ABC tuleb taas! Kutsikakoolitus värskele kutsikaomanikule!

  Loe lähemalt

 • Kuidas hoida lemmiku karv terve ning säravana talvehooajal?

  Kuidas hoida lemmiku karv terve ning säravana talvehooajal?

  Loe lähemalt

 • Tubased tegevused koeraga pakase ilma ajal!

  Tubased tegevused koeraga pakase ilma ajal!

  Loe lähemalt

 • PetFaktor 2023 võitjad on selgunud!

  PetFaktor 2023 võitjad on selgunud!

  Loe lähemalt

 • Aastavahetus lemmikuga: kuidas vähendada stressi ja valmistuda ilutulestikuks

  Aastavahetus lemmikuga: kuidas vähendada stressi ja valmistuda ilutulestikuks

  Loe lähemalt

Kõik postitused