Teenused


 • PetCity 24H lemmikute kiirabi

  PetCity 24H lemmikute kiirabi

  PetCity lemmikute kiirabi aitab sind ja sinu lemmiklooma siis, kui kõik teised on kinni - öösel ja riigipühadel. Asume Tallinnas, Rannamõisa tee 8. PetCity lemmikute kiirabi lühinumber on 15222.

  Loe lähemalt
 • Kindlustus

  Kindlustus

  PetCity kindlustus tuleb appi, kui Sinu lemmikloom vajab ravi või juhtub õnnetus ning on vaieldamatult parim Eestis. Hüvitame ravikulud 1200€ väärtuses ning tagame võimaliku parima ravi kõikides meie loomakliinikutes Eestis, Lätis ja Leedus. Kindlustada saab alates 4-kuu kuni 8-aastaseid vanuseid koeri ja kasse.

  Loe lähemalt
 • Grooming

  Grooming

  Lemmik korda! Külasta meie mugavaid grooming-hooldussalonge Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas ja Rakveres. Meie salongides on võimalik kasutada ka mugavat isepesu võimalust.

  Loe lähemalt
 • Hotell

  Hotell

  PetCity lemmikloomahotellid Tallinnas ja Tartus on iga kell valmis sinu lemmikut vastu võtma. Hoiame meelsasti sinu tervet ja sõbralikku koera, kassi ja väikelooma nädalavahetusel või päevasel ajal, samuti pakume ka ööpäeva- ja nädalahoidu. Aja broneerimiseks helista enda meelishotelli. 

  Loe lähemalt
 • PetCity treening

 • Hill's ja Pro Plan ravitoidud PetCity loomakliinikutes

  Hill's ja Pro Plan ravitoidud PetCity loomakliinikutes

  PetCity loomakliinikutes on saadaval lai valik erinevaid ravitoite brändidelt Hill's ja Pro Plan. Toidud on mõeldud mõnda haigust põdevatele lemmikutele, samuti on saadaval operatsioonidest paranemisjärgus olevatele lemmikutele, imetavatele emasloomadele ning hambaprobleemide all kannatavatele lemmikutele. 

  Loe lähemalt
 • PetCity loomakliiniku eriarstid

  PetCity loomakliiniku eriarstid

  PetCity loomakliinikutes saab sinu lemmik parimat võimalikku ravi. Lisaks üldarstidele ja kirurgidele töötavad meie loomakliinikus ka eriarstid, kes on spetsialiseerinud näiteks lemmikloomade suuõõneprobleemidele, silmahaigustele ning sisehaigustele. Broneeri aeg juba täna.

  Loe lähemalt
 • Kirurgilised protseduurid

  Kirurgilised protseduurid

  Teostame nii keerulisemaid kui ka lihtsamaid, kui ka erakorralisi operatsioone lemmikloomadel. Päevasel ajal pakume abi üle Eesti meie loomakliinikutes, öisel ajal töötab PetCity lemmikute kiirabi (Tallinnas, Rannamõisa tee 8).  

  Loe lähemalt
 • Diagnostilised analüüsid

  Diagnostilised analüüsid

  Teostame lemmikloomadele erinevaid diagnostilisi analüüse: ultraheli- ja röntgenuuringuid ning endo- ja bronhoskoopiat. Aja broneerimiseks palun helista meie kliinikute registratuuri.

  Loe lähemalt
 • Laborianalüüsid

  Laborianalüüsid

  Teostame PetCity loomakliinikutes erinevaid laboriuuringuid. Vajadusel kasutame enda partner-laboreid siin ja välismaal.

  Loe lähemalt
Page