Näriliste ja küülikute pidamise konsultatsioon

Näriliste ja küülikute pidamise konsultatsioon

Tavahind 25,00 €

Duration45 minutit

Registreeru nüüd konsultant Marika Algpeos näriliste ja küülikute pidamise veebipõhisele individuaalkonsultatsioonile! 

Aja valimiseks tuleb ajutiselt teha ka asukoha valik.

Koolitusel saad teada:

  • Näriliste ja küülikute pidamistingimused
  • Sobivad puurid 
  • Vajalikud tarvikud
  • Pisinäriliste toitumine ja hooldamine
  • Pisiimetajate levinuimad tervisemured
  • Esmaabi

Koolitus kestab 45 min.

Kui sa ei leidnud broneeringsüsteemist endale sobivat konsultatsiooniaega, siis kirjuta Marikale: marika.algpeos@petcitykliinik.ee

KOOLITAJA MARIKA ALGPEOS 

Tegelen närilistega aastast 2006. Kõik algas meriseast Bossist. Loomake võlus mind oma sõbraliku ja kaitsetu olekuga ning toreda iseloomuga.
Siit algas huvi väikeloomade vastu. Olen organiseerinud tõumerisigade näitusi, omanud kasvandust. Oma teadmised olen ammutanud peamiselt ennast ise näriliste teemal harides, põhiline on aga isiklik kogemus.
Aastal 2013 astusin Eesti Loomakaitse Seltsi, kus hakkasin hoiukodu pakkuma erinevatele loomadele. Olen pakkunud hoiukodu ka närilistele ja küülikutele ning ise pidanud merisigu, liivahiiri, küülikuid, rotte, villakhiiri, dekoratiivhiiri, hamstreid, deegusid. Mind paneb väga muretsema, et inimesed tihti suhtuvad nendesse loomadesse kui elavatesse mänguasjadesse, neid võetakse laste jaoks emotsioonide ajel ja ei arvestata nende vajadustega.

Kahjuks hüljatakse neid loomi Eestis ka päris palju. Minu eesmärk ongi rääkida inimestele sellest, kui oluline on nende õige pidamine ning kui tähtis on mõelda enne looma võtmist, kas loom ikka mahub inimese tulevikku. Praegu on mul endal 7 merisiga, küülik, villakhiir ja 2 dekoratiivhiirt. Olen töötanud ka loomade varjupaigas ning kõik minu loomad on võetud just sealt.

Sarnased teenused:

Kõik teenused