Hotell

PetCity lemmikloomahotelli teenuste valikust leiate oma vajadustele sobivaima. Kui midagi teie soovidest jääb lemmikloomahotelli teenuste hulgas siiski katmata, võtke kindlasti ühendust ning me leiame teile ning teie lemmikule sobiva lahenduse.

Päevahoid Ööpäevahoid Nädalahaoid Nädalavahetuse hoid
Päevahoid
Ööpäevahoid
Nädalahoid
Nädalavahetuse hoid

PetCity lemmikloomahotelli hinnakiri

21.12-06.01 ning 21-26.06 lisandub hotelli hindadele 20%.

2 ja enam ühe pere lemmiklooma koos hotellis on hinnasoodustus 10% tavahinnast.
24 tunni täitudes lisandub iga järgneva 1 tunni eest 2 €, kuid mitte rohkem, kui vastava lemmiklooma päevahoid.

Päevahoid Ööpäevahoid Nädalahoid
E-N 8-21 R-P 8-21 E-N 24h R-P 24h Hind
Väike koer (kuni 10 kg) 10 € 12 € 15 € 17 € 90 €
Keskmine koer (11-25 kg) 15 € 17 € 20 € 22 € 125 €
Suur koer (üle 25 kg) 20 € 22 € 25 € 27 € 155 €
Kutsikas (4-9 kuud) 20 € 22 € 25 € 27 € 155 €
Kass 10 € 10 € 12 € 13 € 80 €
Ööpäevahoid Hind Esmane proovipäev Hind Tervisekontroll Hind
Närilised 5 € Kuni 3 tundi 5 € Koer ja kass 12 €

 

PetCity Rannamõisa lemmikloomahotell: +372 678 8008, vaata asukohta

PetCity Lõunakeskuse lemmikloomahotell: +372  502 0983, vaata asukohta

PetCity Tähesaju lemmikloomahotell: +372 519 449 00, vaata asukohta

Mida enne lemmiku hotelli toomist silmas pidada?

Meile kõigile meeldib oma lemmikuga koos aega veeta. Nad on meile kõige kallimad ja võtaksime nad võimalusel igale poole kaasa, aga vahel tuleb ette olukordi, kus oma lemmiku kojujätmine on vältimatu. Sellisteks olukordadeks on olemas lemmikloomahotellid. Aga ennem lemmiku hotelli toomist peaksid sa silmas pidama järgmist.

Enne oma lemmiku PetCity hotelli toomist veenduge et:

 • teie koer või kass on kiibistatud ja kiibi andmed ka registrisse kantud või kass tätoveeringuga märgistatud. 
  Alates 2015 aasta 1. jaanuarist on Tallinnas kasside ja koerte kiibistamine kohustulik. See on oluline, et ootamatu looma kadumise korral leiaks Teie lemmik võimalikult kiiresti tee tagasi koju. Kiibi paigaldamine on loomale valutu, kiibi number on kordumatu ja seda on ülimalt keeruline võltsida.
 • teie koer on vähemalt 4.-kuune
 • teie kass on vähemalt 4.-kuune
  PetCity lemmikloomahotellis võtame vastu koeri ja kasse alates 4.-elukuust. See on minimaalne vanus, kui võib kaaluda oma lemmiku jätmist kellegi teise hoolde ning kodust väljapoole. Siiski soovitame nagu kõige muu puhul, ka siin alustada harjutamist järk-järgult ning esialgu lühiajaliselt. PetCitys on selleks eraldi võimalus ka proovipäevaks, mil lemmikloom tuuakse hotelli kuni kolmeks tunniks. Oluline oleks, et kutsikale võiks kaasa panna talle armsaks saanud mänguasju ja tema pesa. Eriti kutsikad, vanuses neli kuni üheksa kuud, vajavad hotelli teenindajatelt eritähelepanu, seetõttu võivad hotelli hinnad erineda tavahinnakirjast.
 • teie koer on vaktsineeritud marutaudi ja koertekatku vastu
 • teie kass on vaktsineeritud marutaudi, panleukopeenia, herpese ja calici-viiruse vastu
  See on oluline hoidmaks kõigi hotellis viibivate lemmikloomade tervist. Me ei soovi riskida mitte ühegi looma tervisega.
 • teie lemmikule on tehtud kirbu- ja puugitõrje ning regulaarne ussitõrje
  See on jällegi oluline, et kõik meie hotellis viibivad loomad ja samuti ka loomaomanikud saaksid tuua meie hotelli oma lemmiku, ilma tema tervise pärast muretsemata. Sellega ei väldi me mitte ainult loomade kokkupuudet haigustekitajaga vaid ka inimeste oma.
PetCityl on õigus keelduda looma vastu võtmisest juhul, kui ta on:
 • agressiivne
 • jooksuajas või tiine

NB! Hotelli sisseregistreerumiseks on lemmiklooma kliiniline ülevaatus hädavajalik. Tervisekontroll maksab 12€, ning on lemmiku seisukohast vajalik toiming, sest vaid nii saab PetCity kaardistada lemmiklooma võimalikud tervisemured ning pakkuda neljajalgsele tõhusaimat teenust. Info on kindlasti oluline ka lemmiku omanikule!

Kõik eelnimetatud punktid on olulised nii sinu lemmiku heaolu tagamiseks kui ka teiste hotelli külastatavate loomade heaolu nimel.

PS! Kui sul tekib lohutamatu lemmiku igatsus, siis on meil igas hotellitoas kaamerad, et oma lemmikule kasvõi head ööd soovida ja siis rahuliku südamega magama jääda.