Hotell

Hotell

PetCity lemmikloomahotellid Tallinnas ja Tartus on iga kell valmis sinu lemmikut vastu võtma. Hoiame meelsasti sinu tervet ja sõbralikku koera, kassi ja väikelooma nädalavahetusel või päevasel ajal, samuti pakume ka ööpäeva- ja nädalahoidu. Aja broneerimiseks helista enda meelishotelli. 

PetCity lemmikloomahotelli teenuste valikust leiab igaüks oma vajadustele sobivaima lahenduse. Kui mingi erisoov jääb lemmikloomahotelli teenuste hulgas siiski katmata, võta kindlasti ühendust. Lubame, et leiame sobivaima lahenduse!

Päevahoid Ööpäevahoid Nädalahaoid Nädalavahetuse hoid

PetCity lemmikloomahotelli hinnakiri

Perioodil 21.12-06.01 ning 21-26.06 lisandub hotelli hindadele 20%.

NB! Lemmikud tuleb hotelli tuua minimaalselt 2h enne keskuse sulgemist.

Kahe ja enam ühe pere lemmiklooma koos hotelli tuues on hinnasoodustus 10% tavahinnast.
24 tunni täitudes lisandub iga järgneva 1 tunni eest 2 €, kuid mitte rohkem, kui vastava lemmiklooma päevahoid.

PäevahoidÖöpäevahoidNädalahoid
E-P 8-21E-P 24hHind
Koer kuni 20kg 17 € 22 € 135 €
Koer alates 21 kg 22 € 27 € 165 €
Kutsikas (4-9 kuud) 22 € 27 € 165 €
Kass 10 € 13 € 80 €
Närilised 5 €
Esmane proovipäevHindTervisekontrollHind
Kuni 3 tundi 5 € Koer ja kass 12 €

PetCity Rannamõisa lemmikloomahotell: +372 520 3383, vaata asukohta

PetCity Lõunakeskuse lemmikloomahotell: +372 502 0983, vaata asukohta

PetCity Tähesaju lemmikloomahotell: +372 519 449 00, vaata asukohta

PetCity Ülemiste lemmikloomahotell +372 510 6604, vaata asukohta

Enne oma lemmiku PetCity hotelli toomist veendu et:

 • koer või kass on kiibistatud (/tätoveeritud) ning kiibi andmed on kantud registrisse
  Alates 2015 aasta 1. jaanuarist on Tallinnas kasside ja koerte kiibistamine kohustulik. See on oluline, et ootamatu looma kadumise korral leiaks lemmik võimalikult kiiresti tee tagasi koju. Kiibi paigaldamine on loomale valutu, kiibi number on kordumatu ja seda on ülimalt keeruline võltsida.
 • teie koer on vähemalt 4.-kuune
 • teie kass on vähemalt 4.-kuune
  PetCity lemmikloomahotellis võtame vastu koeri ja kasse alates 4.-elukuust. See on minimaalne vanus, kui võib kaaluda oma lemmiku jätmist kellegi teise hoolde ning kodust väljapoole. Siiski soovitame nagu kõige muu puhul, ka siin alustada harjutamist järk-järgult ning esialgu lühiajaliselt. PetCitys on selleks eraldi võimalus ka proovipäevaks, mil lemmikloom tuuakse hotelli kuni kolmeks tunniks. Oluline oleks, et kutsikale võiks kaasa panna talle armsaks saanud mänguasju ja tema pesa. Eriti kutsikad, vanuses neli kuni üheksa kuud, vajavad hotelli teenindajatelt eritähelepanu, seetõttu võivad hotelli hinnad erineda tavahinnakirjast.
 • koer on vaktsineeritud marutaudi ja koertekatku vastu
 • kass on vaktsineeritud marutaudi, panleukopeenia, herpese ja calici-viiruse vastu
  See on oluline hoidmaks kõigi hotellis viibivate lemmikloomade tervist. Me ei soovi riskida mitte ühegi looma tervisega.
 • lemmikule on tehtud kirbu- ja puugitõrje ning regulaarne ussitõrje
  See on jällegi oluline, et kõik meie hotellis viibivad loomad ja samuti ka loomaomanikud saaksid tuua meie hotelli oma lemmiku, ilma tema tervise pärast muretsemata. Sellega ei väldi me mitte ainult loomade kokkupuudet haigustekitajaga vaid ka inimeste oma.
PetCityl on õigus keelduda looma vastu võtmisest juhul, kui ta on:
 • agressiivne
 • jooksuajas või tiine

NB! Hotelli sisseregistreerumiseks on lemmiklooma kliiniline ülevaatus hädavajalik. Tervisekontroll maksab 12€, ning on lemmiku seisukohast vajalik toiming, sest vaid nii saab PetCity kaardistada lemmiklooma võimalikud tervisemured ning pakkuda neljajalgsele tõhusaimat teenust. Info on kindlasti oluline ka lemmiku omanikule!

Kõik eelnimetatud punktid on olulised nii sinu lemmiku heaolu tagamiseks kui ka teiste hotelli külastatavate loomade heaolu nimel.

PS! Kui sul tekib lohutamatu lemmiku igatsus, siis on meil igas hotellitoas kaamerad, et oma lemmikule kasvõi head ööd soovida ja siis rahuliku südamega magama jääda.