Uus lemmik


 • Lemmiku ülekaalulisuse põhjused ja ohud

  Lemmiku ülekaalulisuse põhjused ja ohud

  Ülekaalulisus on lemmikloomadel tänapäeval järjest rohkem levinud terviseprobleem. Praeguseks kannatab ülekaalulisuse ja rasvumise all juba üle poole lemmikutest. Ülekaaluliseks loetakse looma, kelle kehakaal ületab optimaalset kuni 19% (KKI 6-7/9) ja rasvunuks kui kehakaal ületab optimaalset 20% (KKI 8-9/9) või enam. Optimaalses kaalus loomadel on keharasva 15-20%. Suur osa loomaomanikest ei ole paraku üldse teadlikud, et nende lemmik on ülekaaluline. Samuti ei olda teadlikud liigse kaaluga kaasnevatest terviseriskidest. Tihti on loomaarstil keeruline probleemi delikaatselt arutada ilma loomaomaniku solvumiseta. PetCity kliiniku veterinaar Kertu Kivirand räägib, mida tuleb ülekaalulise looma puhul tähele panna ja millised on võimalused ülekaalulisuse vältimiseks. Loe edasi...
 • Ettevaatust, õues on pime ja külm! Lemmiku riietamise ja ohutuse ABC

  Ettevaatust, õues on pime ja külm! Lemmiku riietamise ja ohutuse ABC

  Pimedate sügis-ja talveilmadega ringi liikudes on ühtviisi oluline nii iseenda kui ka lemmiklooma ohutus. Kui meie saame enda eest hoolt kanda, siis lemmiku eest peab hoolitsema omanik. Iseenesest mõistagi, et neljajalgne sõber end riietada ja endale helkureid külge panna ei saa. Loe edasi...
 • Kassi(poegade) steriliseerimisest ja kastreerimisest – Kuidas mõjutab see omaniku elu ja aitab kassiga sõbraks saada

  Kassi(poegade) steriliseerimisest ja kastreerimisest – Kuidas mõjutab see omaniku elu ja aitab kassiga sõbraks saada

 • Karantiinipäevik 5. osa

  Karantiinipäevik 5. osa

 • Karantiinipäevik, 4. osa

  Karantiinipäevik, 4. osa

  Kodukontorist töötav ning enda elu hetkel 9 koeraga (6 kutsikat ja 3 täiskasvanut koera) jagav @kristiinatammik muljetab, kuidas näeb välja nende argipäev. Jälgi kindlasti ka PetCity storysid!

  Loe edasi...
 • Karantiinipäevik 3. osa

  Karantiinipäevik 3. osa

  Kodukontorist töötav ning enda elu hetkel 9 koeraga (6 kutsikat ja 3 täiskasvanut koera) jagav @kristiinatammik muljetab, kuidas näeb välja nende argipäev. Jälgi kindlasti ka PetCity storysid!

  Loe edasi...
 • Karantiinipäevik, 2. osa

  Karantiinipäevik, 2. osa

  Kodukontorist töötav ning enda elu hetkel 9 koeraga (6 kutsikat ja 3 täiskasvanut koera) jagav @kristiinatammik muljetab, kuidas kuidas ta terve pesakonna PetCity Rannamõisa loomakliinikusse vaktsineerima-kiipima viis.

  Loe edasi...
 • Karantiinipäevik 1. osa

  Karantiinipäevik 1. osa

  Kodukontorist töötav ning enda elu hetkel 9 koeraga (6 kutsikat ja 3 täiskasvanut koera) jagav @kristiinatammik muljetab, kuidas näeb välja nende tüüpiline ajakava ning mida huvitavat ta enda täiskasvanute koerte ja kutsikatega karantiinis viibides ette võtab. 

  Loe edasi...
 • Kassi jooksuaeg ehk indlemine

  Kassi jooksuaeg ehk indlemine

  PetCity loomaarst Kertu Kivirand räägib kasside jooksuajast. Mis vanuses jooksuaeg algab, kui tihti see on ja kaua kestab, millal steriliseerida ja millised on tiinuse esimesed sümptomid?

  Loe edasi...
 • Kutsikas närib

  Kutsikas närib

  Kutsikad on imearmsad ning toovad meile palju rõõmu. Paraku võib kutsikas lisaks õnnetundele kaasa tuua ka negatiivseid emotsioone. Pea meeles, et kutsikas ei soovi peremehele kunagi "ära teha" ning lõhkumisralli võib lõpetada peremees, kes kutsikale rohkem tähelepanu ja tegevusi pakub.
  E-poest tellides toimetame sinu marakrati lemmiklelud ja maiused TASUTA pakiautomaati!

  Loe edasi...
Page